اعلام سهمیه جدید فرصت مطالعاتی در انتظار پاسخ بانک مرکزی

رییس سازمان امور دانشجویان گفت: از بانک مرکزی درخواست کردیم که اعتباری برای اعزام های جدید در اختیار وزارت علوم قرار دهد، گفت: در صورت دریافت پاسخ مثبت این بانک، سهمیه های جدید اعلام خواهد شد.

اعلام سهمیه جدید فرصت مطالعاتی در انتظار پاسخ بانک مرکزی

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دکتر مجتبی صدیقی ضمن بیان این مطلب به تشریح آخرین وضعیت تامین اعتبار فرصت مطالعاتی خارج از کشور دانشجویان دکتری پرداخت و اظهار کرد: هنوز ظرفیت جدید اعزام دانشجویان به فرصت مطالعاتی برای شش ماهه دوم امسال را اعلام نکرده ایم زیرا تاکنون تامین اعتبار هم در این زمینه صورت نگرفته است.

وی در ادامه توضیح داد: ظرفیت اعلامی وزارت علوم برای اعزام دانشجویان به فرصت مطالعاتی خارج از کشور برای شش ماهه اول امسال به تدریج در حال تکمیل شدن است و کوشش می کنیم تمامی این ظرفیت های اعلام به فرصت مطالعاتی بروند. همچنان که بسیاری از این افراد اعزام شده و تعدادی نیز در مراحل اخذ ویزا و سایر امور قرار دارند.

رییس سازمان امور دانشجویان تاکید نمود: ظرفیت اعزام های قبل و ظرفیت شش ماهه اول سال در مجموع حدود 600 نفر است که حدود 200 نفر از دانشجویان نیز ازظرفیت های سال گذشته هستند. البته بعضی از این دانشجویان ممکن است از رفتن به فرصت مطالعاتی منصرف شوند.

دکتر صدیقی اضافه نمود: از بانک مرکزی درخواست کردیم که اعتبار جدید برای اعزام های جدید در اختیار وزارت علوم قرار دهد و در صورت دریافت پاسخ مثبت این بانک، سهمیه جدید اعلام خواهد شد در غیر اینصورت سهمیه جدیدی نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 17 آبان 1398 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 434

به "اعلام سهمیه جدید فرصت مطالعاتی در انتظار پاسخ بانک مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام سهمیه جدید فرصت مطالعاتی در انتظار پاسخ بانک مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید