افتتاح و کلنگ زنی 120 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره

به گزارش مینی ست، بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه در انتها سومین سفر شهرستانی خود به شهرستان دیواندره در جمع خبرنگاران به برنامه های این سفر اشاره نمود و گفت: در سفر خود به دیواندره ازبا مردم بخش های کرفتو و سارال دیدار کردیم و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات و نیازهای آنها قرار گرفتیم.

افتتاح و کلنگ زنی 120 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره

وی مطرح نمود: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 120 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی با اشاره به اینکه بخشی از اعتبارات پروژه های بخش های مختلف از محل اعتبارات دولتی و قسمتی هم توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی تامین گردیده است، بیان نمود: کلنگ احداث گلخانه هیدروپونیک فراوری گل رز شاخه بریده در دیواندره به زمین زده شد که جزو طرح های بی نظیر و ارزشمند در استان است.

استاندار کردستان از دیگر برنامه های سفر به دیواندره را افتتاح 32 کیلومتر راه روستایی آسفالت گردیده و 4.2 کیلومتر از کریدور شمال جنوب و گاز رسانی به 7 روستا ذکرکرد وافزود: عملیات اجرایی گاز رسانی به 21 روستای دیگر این شهرستان هم شروع شد که امیدواریم ظرف یک سال آینده به بهره برداری برسد.

مرادنیا ادامه داد: بهره برداری از کارخانه فرآورده های دامی توسط بخش خصوصی و افتتاح 12 کلاس و کلنگ زنی 21 کلاس درس از دیگر پروژه های هفته دولت در شهرستان دیواندره بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 26

به "افتتاح و کلنگ زنی 120 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح و کلنگ زنی 120 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید