بازگرداندن اعتماد و امید بین مردم نیازمند کوشش همگانی است

به گزارش مینی ست، عباس حیدری در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان یزد با تبریک روز خبرنگار به اهمیت نقش خبرنگاران در ایجاد امید و نشاط در جامعه گفت: خبرنگاران با مردم پیوندی عمیق دارند و به واسطه همین پیوند می توانند مطالبات به حق اقشار مختلف مردم را به گوش مسئولان برسانند و پیگیر تحقق خواسته های آنها باشند.

بازگرداندن اعتماد و امید بین مردم نیازمند کوشش همگانی است

وی اعلام کرد: این نقش مهم، رسالت و مسئولیت مینی ست را چند برابر می نماید و مینی ست باید در کار خود بسیاری از مسائل را رعایت نمایند تا به واقع بتوانند مروج روحیه اخلاق و ادب در جامعه باشند.

سرپرست فرمانداری یزد تاکید نمود: عظمت قلم مینی ست به اندازه ای است که مسئولان خود را در برابر آن موظف به پاسخگویی می دانند و این احساس مسئولیت مسئولان به طور قطع نقش مهم در پاسخگویی هر چه بهتر به مردم دارد.

حیدری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت گفت: سال جاری مراسم هفته دولت با شعار شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی برگزار می گردد و به طور قطع انتخاب این شعار در خدمت رسانی بهتر به مردم اثرگذار است.

وی از شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی به عنوان شاخصه های مهم حکمرانی خوب یاد کرد و اعلام کرد: اگر این سه عنصر مهم در جامعه پیاده سازی گردد، می توانیم شاهد جلب رضایت و مشارکت حداکثری مردم باشیم.

حیدری با تأکید بر اینکه سال جاری در شرایط خاصی قرار گرفتیم و فشارها و هجمه های خارجی بر روی کشور تشدید گردیده است، گفت: همه باید برای بازگرداندن اعتماد و امید در بین مردم کوشش کنیم.

سرپرست فرمانداری یزد اعلام نمود: به طور قطع هر چه اعتماد بین مردم و مسئولان بیشتر باشد، عبور از شرایط سختی که اکنون به واسطه فشار دشمنان در آن گرفتار گردیده ایم، آسانتر خواهد بود.

در این مراسم از مینی ست فعال در حوزه فرمانداری یزد تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 16

به "بازگرداندن اعتماد و امید بین مردم نیازمند کوشش همگانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگرداندن اعتماد و امید بین مردم نیازمند کوشش همگانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید