باشگاه تراکتور: استعفای الهامی شایعه است، حاشیه سازان می خواهند تمرکز تراکتور را از بین ببرند

به گزارش مینی ست، سیاست و موضع باشگاه تا خاتمه فصل این است که به این حواشی ورود نکنیم و واکنشی هم نشان ندهیم زیرا بعضی می خواهند تمرکز تیم را به هم بریزند. هدف از ایجاد این بحث ها هم به حاشیه کشاندن تراکتور و به هم زدن تمرکز تیم است. ان شالله در خاتمه فصل درباره تمام این موارد به شکل کامل، شفاف و واضح صحبت می کنیم. در حال حاضر نمی خواهیم آرامش تیم به هم بریزد. طرفدار هم از ما موفقیت تراکتور را می خواهد.

باشگاه تراکتور: استعفای الهامی شایعه است، حاشیه سازان می خواهند تمرکز تراکتور را از بین ببرند

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور گفت: الهامی به دلیل بیماری مادرش به تهران آمده و یک روز در تمرین تیم ما غیبت داشت اما استعفای وی کذب است.

کریم جمالی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مطرح شدن شایعه استعفای ساکت الهامی از سرمربیگری تراکتور و انتخاب مسعود شجاعی جای وی تا سرانجام فصل گفت: هیچ بحثی در این زمینه مطرح نشده است. الهامی به دلیل بیماری مادرش به تهران آمده و یک روز در تمرین تیم ما غیبت داشت. روز گذشته هم در تمرین شرکت کرد و با جدیت پیگیر آماده سازی تیم است. نمی دانم چنین خبری از کجا درآمده اما از آن بی اطلاع هستم و البته باید بگویم چنین بحثی صحت ندارد.

وی اضافه نمود: متاسفانه در هفته های اخیر حواشی و جوسازی های زیادی علیه باشگاه تراکتور اجرا شده است. یک روز بحث جدایی احسان حاج صفی را مطرح می نمایند. روز دیگر درباره اشکان دژاگه و رضا اسدی صحبت می گردد. یک روز درباره حمزاوی بحث می نمایند و کلی شایعه درست می گردد. متاسفانه تراکتور هر سال در سرانجام فصل از این مسائل از اینگونه حواشی ضربه خورده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور اعلام کرد: سیاست و موضع باشگاه تا سرانجام فصل این است که به این حواشی ورود نکنیم و واکنشی هم نشان ندهیم زیرا بعضی می خواهند تمرکز تیم را به هم بریزند. هدف از ایجاد این بحث ها هم به حاشیه کشاندن تراکتور و به هم زدن تمرکز تیم است. ان شالله در سرانجام فصل درباره تمام این موارد به شکل کامل، شفاف و واضح صحبت می کنیم. در حال حاضر نمی خواهیم آرامش تیم به هم بریزد. طرفدار هم از ما موفقیت تراکتور را می خواهد.

جمالی اضافه نمود: الهامی پس از بازی با پیکان دو روز به بازیکنان اصلی تیم استراحت داد. نفرات ذخیره هم زیر نظر کادرفنی تمرین کردند. الهامی با هماهنگی کادرفنی و باشگاه یک روز به تهران رفت تا به شرایط مادر خود رسیدگی کند. در حال حاضر هم مسئله ای ندارد و در تمرینات حضور پیدا می نماید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1118

به "باشگاه تراکتور: استعفای الهامی شایعه است، حاشیه سازان می خواهند تمرکز تراکتور را از بین ببرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور: استعفای الهامی شایعه است، حاشیه سازان می خواهند تمرکز تراکتور را از بین ببرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید