برانکو: با شکست یک بر صفر امیدوار به نیمه دوم بازی در تهران هستیم، موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم

به گزارش مینی ست، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد شاگردانش را در دیدار مقابل الدحیل قطر ستود و گفت: ما بسیار امیدواریم در تهران کاری که باید را انجام دهیم.

برانکو: با شکست یک بر صفر امیدوار به نیمه دوم بازی در تهران هستیم، موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم

به گزارش مینی ست، برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر در جمع مینی ست گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت که ما هر دو نیمه عملکرد خوبی داشتیم، اما خُب بازی را یک بر صفر باختیم. از نتیجه راضی نیستم، اما طبیعتاً این نتیجه می تواند ما را همچنان فعال نگهدارد تا در استادیوم آزادی با حضور بیش از 80 هزار تماشاگر و یار دوازدهم مان بتوانیم جوی به وجود آوریم که در نهایت بازی را به سود خود تمام کنیم.

موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم وی در ادامه اضافه نمود: ما همچنان امیدوار به صعود هستیم. همان طور که گفته بودم با توجه به نتایجی که الدحیل در بازی های خود کسب نموده بود، ما امروز موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم، اما در نهایت بازی را واگذار کردیم که فکر کنم نتیجه خوبی گرفتیم. با این باخت امیدوار به نیمه دوم بازی که در تهران برگزار می گردد، هستیم.

امیدواریم در تهران کاری که باید را انجام دهیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: از کوشش همه شاگردانم تشکر و به آنها افتخار می کنم، چرا که همه کوشش خود را در زمین انجام دادند. الدحیل یکی از بهترین تیم های آسیاست و ما بسیار امیدواریم در تهران کاری که باید را انجام دهیم.

انتظار دارم در تهران با حضور 80 تماشاگر نتیجه مطلوب را بگیریم برانکو در پاسخ به این سؤال که چقدر برای تیمش شانس صعود به مرحله بعد را قائل است، خاطر نشان کرد: ما با یکی از قوی ترین تیم های آسیا در تهران بازی خواهیم داشت. انتظار من این است که در تهران با کمک یار دیگرمان که هواداران هستند بتوانیم در حضور 80 هزار تماشاگر نتیجه مطلوب را بگیریم.

احتیاج بود مقابل الدحیل ریسک کنیم وی در واکنش به سؤال خبرنگار دیگری در ارتباط با سیستم تهاجمی سرخپوشان که 2-4-4 لوزی بود به نوعی مقابل الدحیل ریسک کرد، یادآور شد: من بازی های الدحیل را خیلی خوب بررسی نموده بودم و واقعاً ضعفی در این تیم ندیدم، از طرفی ما پرسپولیس هستیم با 40 میلیون طرفدار و در لیگ مان قهرمان گردیده ایم. طبیعی است وقتی به این مرحله از لیگ قهرمانان می رسید هیچ تیم ضعیفی وجود ندارد و احتیاج بود مقابل الدحیل ریسک کنیم و نشان دهیم که می توانیم با هر دو سیستم بازی کنیم، اگرچه اشتباهاتی هم وجود داشت که به نظرم در فوتبال نرمال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 24

به "برانکو: با شکست یک بر صفر امیدوار به نیمه دوم بازی در تهران هستیم، موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: با شکست یک بر صفر امیدوار به نیمه دوم بازی در تهران هستیم، موقعیت های لازم برای به تساوی کشیدن بازی را داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید