جودو قهرمانی آسیا، بریمانلو از صعود به فینال بازماند، حذف سه نماینده دیگر جودو ایران

در دومین روز از رقابت های جودو قهرمان آسیا، محمد محمدی بریمانلو با شکست در دیدار نیمه نهایی برای کسب نشان برنز کوشش خواهد نمود.

جودو قهرمانی آسیا، بریمانلو از صعود به فینال بازماند، حذف سه نماینده دیگر جودو ایران

به گزارش خبرنگاران، در دومین روز از بیست وهفتمین دوره مسابقات جودو قهرمانی آسیا که با حضور 273 جودوکار از 40 کشور در فجیره امارات در جریان است، امروز چهار نماینده دیگر کشورمان به روی تاتامی رفتند که ماحصل کوشش آنها حضور محمد محمدی بریمانلو در دیدار رده بندی و حذف سه نماینده دیگر کشورمان بود.

در رقابت های وزن 73- کیلوگرم مردان، محمد محمدی بریمانلو در دیدار نخست در 71 ثانبه مقابل رشاد آریان از افغانستان ب ضربه فنی به رجحان دست یافت. بریمانلو در دیدار دوم خود نیز امانوف از قرقیزستان را با ضربه فنی شکست داد تا به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد.

نماینده وزن 73- کیلوگرم کشورمان در این مرحله نیز با سومین ضربه فنی خود از سد ماخمدبکف از تاجیکستان را شکست داد . بریمانلو برای حضور در دیدار نیمه نهایی به مصاف تسوگباتار از مغولستان رفت، اما با شکست مقابل نفر یازدهم رنکینگ فدراسیون جهانی از حضور در دیدار نهایی بازماند.

بریمانلو برای کسب نشان برنز به مصاف ویکتور اسکورتوف از امارات خواهد رفت.

اما در رقابت های وزن 81- کیلوگرم و در غیاب سعید ملایی قهرمان شایسته جودو ایران، مهدی فتحی ابتدا مقابل شاریپوف از بحرین با ضربه فنی به رجحان دست یافت. فتحی در گام دوم با شکست مقابل خمزه دیدار از قزاقستان از دور مسابقات کنار رفت.

رقابت های بانوان نیز امروز پیگری شد و نرگس اسدزاده نماینده وزن 63- کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در مقابل کوگلان نماینده استرالیا بازنده شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 70- کیلوگرم نیز مریم بربط مقابل تاناگا از ژاپن ضربه فنی شد تا دومین حذف شده تیم بانوان کشورمان لقب گیرد.

در رقابت های روز گذشته نیز ابوالفضل محمودی، مصطفی ریاحی فر و قاسم نوری زاده با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

انتای پیغام،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 182

به "جودو قهرمانی آسیا، بریمانلو از صعود به فینال بازماند، حذف سه نماینده دیگر جودو ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جودو قهرمانی آسیا، بریمانلو از صعود به فینال بازماند، حذف سه نماینده دیگر جودو ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید