خبرنگاران تارتار: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان احتیاج به حمایت دارد

به گزارش مینی ست، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: مسوولان فکر اساسی نمایند تا چک های بازیکنان پاس گردد در غیر اینصورت من مسوولیتی قبول نمی کنم و هر اتفاقی رخ دهد خودشان باید جوابگو باشند.

خبرنگاران تارتار: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان احتیاج به حمایت دارد

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سایپا در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: به نظر من تقسیم امتیازات عادلانه ترین نتیجه بود، البته این را نباید نادیده بگیریم که سایپا در نیمه دوم فشار بیشتری به ما وارد کرد.

وی با اشاره به مسائل نفت مسجد سلیمان اضافه نمود: صحبت اصلی من در خصوص مسائل تیم خودمان است. بازیکنان من بیش از 8 ماه است هیچ دریافتی نداشتند و امیدآنها به چکی است که برای تاریخ 28 مردادبه آنها داده شده است. البته آنطور که تعیین است مسوولان هنوز نتوانستند پول را به باشگاه تزریق نمایند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اضافه نمود: در شرایط حساسی قرار داریم. ملاقات هفته آینده ما با تیمی است که در خطر سقوط واقع شده است. از طرفی بازیکنانم نگران شرایط چک هایشان هستند.

تارتار تاکید نمود: ما دوست داریم و می خواهیم مانند امروز و هفته های قبل فوتبال پاکی را به نمایش بگذاریم، اما اگر اتفاقی در خصوص شرایط اقتصادی بازیکنان رقم نخورد و بچه ها شرایط بدی را پیدا نمایند، مسوولیتش با من نیست. خواهش من از مسوولان استانی این است که اجازه ندهند این تیم شرایط بحرانی پیدا کند. امیدوارم تا 28 مرداد فکر اساسی نمایند، چرا که من مسوولیت قبول نمی کنم و در صورت بروز اتفاق ناخوش آیند و خودشان باید جوابگو باشند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص داوری گفت: داور در نیمه اول تحت تاثیر صدای بازیکنان بود و اشتباهاتی را داشت، اما در نیمه دوم بهتر شد و من او را مانند سایر داوران پاک و سالم دیدم.

وی در رابطه آماده سازی تیمش برای جام حذفی، اظهار داشت: من از هفته های قبل هم گفته بودم که هفته های آخر لیگ برای ما مانند بازی های تدارکاتی است و خودمان را برای حذفی آماده می کنیم. فرقی نمی کند، در این رقابت ها با چه تیمی بازی کنیم چون 3 تیم دیگر مدعی قهرمانی هستند، پرسپولیس قهرمان شده و دو تیم دیگر هم مدعی کسب سهمیه هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1129

به "خبرنگاران تارتار: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان احتیاج به حمایت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تارتار: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان احتیاج به حمایت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید