خبرنگاران سارقان مسلح محموله های بار در جاده های کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند

به گزارش مینی ست، یاسوج- خبرنگاران- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارقان مسلح محموله های باری در محورهای مواصلاتی استان اطلاع داد و گفت: متهمان به 35 فقره سرقت در جاده ها اعتراف نموده اند.

خبرنگاران سارقان مسلح محموله های بار در جاده های کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

سردار کیقباد مصطفایی روز پنجشنبه به پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت های مسلحانه محموله از خودروهای باری در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد و انتشار کلیپی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، با توجه به اهمیت موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضائی مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان نهاده شد.

وی اضافه نمود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، دو باند 5 نفره از سارقان و 6 نفرمالخر را شناسایی و طی چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی پیروز به دستگیر آنان شدند و 3 دستگاه خودروی متعلق به آنها را نیز توقیف کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که متهمان در بازپرسی های اولیه به 35 فقره سرقت محموله در سطح محورهای مواصلاتی استان اعتراف کردند، عنوان نمود: 2 قبضه اسلحه گرم و مقادیری اموال مسروقه شامل روغن ماشین، کود شیمیایی، پوشاک و مواد غذایی از متهمان کشف و ضبط شد.

سردار مصطفایی توضیح داد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند و خودروها نیز به پارکینگ انتقال یافت.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: هر کس که از این خط قرمز عبور کند با واکنش مقتدرانه پلیس روبرو خواهد شد.

سرقت مسلحانه محموله های باری و وسایل مردم در بعضی جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ماه های گذشته موجب نگرانی در میان ساکنان استان شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1312

به "خبرنگاران سارقان مسلح محموله های بار در جاده های کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سارقان مسلح محموله های بار در جاده های کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید