دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی کوشش کنید

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران، رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور در جمع ملی پوشان آلیش بانوان گفت: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار شما قرار داده و انتظار دارد شما نیز تمام کوشش خود را برای قهرمانی انجام دهید.

دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی کوشش کنید

دبیر با اشاره به اینکه مسابقات کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور در خانه کشتی شهید هادی برگزار گردید توضیح داد: تمام سعی ما این است از تمامی امکانات به جهت پیشرفت شما استفاده کنیم و قطعاً در صورت آماده شدن سالن شهید صدرزاده، اردوهای بانوان در خانه های کشتی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم ملی آلیش بانوان می تواند به عنوان نماینده بانوان ورزشکار ایران در میادین آسیایی و جهانی افتخارآفرین باشد و فدراسیون کشتی نیز تمام تلاش خود را در جهت حمایت از شما انجام خواهد داد.

دبیر با تأکید بر حفظ مسائل اخلاقی و شئونات اسلامی توضیح داد: شما به عنوان نمایندگان کشتی ایران محسوب می شوید و باید تلاش و تلاشتان این باشد که ابتدا شأن و صندلی این ورزش ملی، مذهبی و سنتی حفظ و در ادامه نیز به عنوان نمایندگان بانوی ورزش ایران به عنوان یک الگوی اخلاقی و ورزشی در میان جامعه و نسل آینده آلیش بانوان باشید.

دبیر در خاتمه با اشاره به اینکه توان فنی شما خوب است و باید سعی کنید که بهتر شوید اعلام کرد: پس از حضور در اردوی تیم ملی و بازگشت به خانه، پدر و مادر شما باید این را حس نمایند که شما از نظر اخلاقی هم بهتر شده اید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1492

به "دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی کوشش کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر: از شما انتظار داریم برای قهرمانی کوشش کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید