دردسر عضو بازداشتی برای استقلال

به گزارش مینی ست، چندی قبل اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به واسطه اتهامات اقتصادی دستگیر شد و حالا این باشگاه دچار یک دردسر حقوقی شده است.

دردسر عضو بازداشتی برای استقلال

براساس قانون، چک هایی که باشگاه استقلال برای فعالیت های رسمی خود صادر می نماید حتماً باید امضای سه نفر را که از قبل انتخاب و معرفی شده اند را داشته باشد در غیر این صورت بانک آن را نمی پذیرد و به لحاظ قانونی امکان نقد کردن آن حتی در صورتیکه موجودی حساب نیز کافی باشد وجود ندارد.

حالا به نظر می رسد در صورتی که اقدام عاجل توسط مدیران ارشد باشگاه یا وزارت ورزش صورت نگیرد، این مسئله می تواند به زودی تبدیل به یک معضل گردد، چون خلیل زاده یکی از همان سه نفری بود که از حق امضای چک های استقلال برخوردار بود.

پرداخت مطالبات بازیکنان

رقابت های لیگ برتر کم کم به هفته های انتهای خود نزدیک می گردد و پس از انتها ملاقات های تیم ملی در بحرین، این مسابقات و جام حذفی به صورت فشرده دنبال خواهد شد؛ بنابراین در چنین شرایطی، حفظ روحیه بازیکنان دقیقاً اندازه آمادگی جسمانی آن ها مهم تلقی می گردد و پرداخت مطالبات یکی از مهم ترین راه چاره ها در این زمینه است. اگر استقلال نتواند مشکل امضای چک را حل نماید در پرداخت مطالبات بازیکنان نیز عاجز خواهد بود.

نپذیرفتن حق امضا

براساس خبر های دریافتی، چند روز قبل جلسه ای میان مدیران ارشد باشگاه استقلال برگزار گردید که یکی از مهم ترین موضوعات آن، بحث حق امضا بود، ولی علاوه بر آصفی و نظری، عبدیان هم زیر بار پذیرفتن مسئولیت حق امضا (به جای اسماعیل خلیل زاده) نرفته است و هر کدام برای نپذیرفتن این مسئولیت توجیهات خاص خود را مطرح نموده اند.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه گفت: مطمئن باشید ماجرای حق امضا دردسر بزرگی برای ما درست نمی نماید. به هر حال یا از میان این سه نفر، یکی مسئولیت می پذیرد و یا اینکه وزارتخانه مدیر جدیدی به استقلال معرفی خواهد نمود و حق امضا را به او می دهد. در نهایت این داستان حداکثر تا 10 روز آینده برطرف خواهد شد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1626

به "دردسر عضو بازداشتی برای استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر عضو بازداشتی برای استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید