سیف: شیطنت های پیش از بازی استقلال - فولاد را پیگیری می کنیم

به گزارش مینی ست، مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: اتفاقاتی که پیش از دیدار استقلال - فولاد رخ داد را پیگیری خواهیم کرد.

سیف: شیطنت های پیش از بازی استقلال - فولاد را پیگیری می کنیم

به گزارش مینی ست، قدرت الله سیف در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی گفت: از همه علاقه مندانی که روز پنجشنبه با بلیت به استادیوم مراجعه کردند عذرخواهی می کنم. با توجه به شیطنتی که در فضای مجازی رخ داد و اعلام شد که بازی استقلال و فولاد رایگان برگزار می گردد 3 ساعت پیش از آغاز بازی با تعداد زیادی از طرفداران روبرو شدیم که باعث شد اختلالی در کار ما ایجاد گردد و نتوانستیم خدمات مناسبی به کسانی که بلیت داشتند ارائه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که علت ایجاد این شیطنت ها و اتفاقاتی که افتاده است، چیست؟ مطرح نمود: ما خیلی خوش بین هستیم ولی اگر بدبینانه نگاه کنیم فکر می کنم این اتفاقات هدفمند بوده است. هر مرجع و هر دستگاهی می تواند سایت را از لحاظ تعداد بلیت ها و... آنالیز کند. اگر بدبینانه نگاه کنیم قطعا هدفمندی در این موضوع می تواند وجود داشته باشد.

سیف اضافه کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی استادیوم آزادی، جمعیت جوانی در منطقه های 5 و 22 تهران حضور دارند که بسیاری از آنها وقتی شنیده بودند بازی رایگان است از مناطق نزدیک و اطراف خودشان را به استادیوم رسانده بودند و بعد از آن به خاطر اینکه بلیت نداشتند معطل شدند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص فرهنگ سازی برای ورود به استادیوم توضیح داد: شکل و روند ورود به استادیوم 40 سال است روند خاصی داشته و شیوه جدید احتیاج به زمان دارد و ما یک شبه نمی توانیم این مسئله را جا بیندازیم. احتیاج به زمان داریم. در بازی پرسپولیس و پارس جنوبی 8 هزار مراجعه به سایت داشتیم اما در بازی استقلال و فولاد 18 هزار بلیت فروخته شد که این نشان می دهد مردم بیشتری در جریان این شیوه قرار گرفتند و امیدواریم در بازی های بعدی مراجعه بدون بلیت به استادیوم کمتر گردد.

وی درباره اشکالات به وجود آمده در دو هفته ابتدایی لیگ در استادیوم آزادی اعلام کرد: هفته اول در مواردی اشکال داشتیم. عده ای با کارت ملی آمده بودند و در کنار آنهایی که بلیت داشتند و کارت ملی هم آورده بودند قرار گرفتند، اما برای هفته دوم تصمیم گرفتیم راهکاری داشته باشیم به این ترتیب که کسانی که بلیت گرفته بودند با پرینت بلیت آمدند و این کار بار گیت های ما را سبک تر کرد.

سیف ادامه داد: این نکته را نیز باید بگویم؛ به وسیله مراجع قضایی پیگیر سایتی که این کار را انجام داده بود هستیم و نتیجه آن را هم به وسیله مراجع مربوط اطلاع رسانی می کنیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص اینکه آیا ممکن است درآمدهای ناشی از بلیت فروشی وسوسه ای برای انجام این کار باشد، گفت: امیدواریم این موضوع تنها یک شیطنت باشد و هدفمند نباشد. همانطور که گفتم خوش بین هستیم اما اگر بدبینانه ببینیم این اتفاق یک موضوع هدفمند بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 336

به "سیف: شیطنت های پیش از بازی استقلال - فولاد را پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف: شیطنت های پیش از بازی استقلال - فولاد را پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید