صرف 2350 میلیارد ریال برای پروژه های هفته دولت در شرق مازندران

به گزارش خبرنگاران، علی محمد شاعری عصر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگاران با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، الگوهای جاودان خدمت، از افتتاح، بهره برداری و شروع عملیات اجرایی 100 پروژه با بیش از 235 میلیارد تومان در شرق مازندران همزمان با هفته دولت اطلاع داد.

صرف 2350 میلیارد ریال برای پروژه های هفته دولت در شرق مازندران

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعداد 30 پروژه با سرمایه گذاری 151 میلیارد تومان در شهرستان بهشهر هفته دولت سال جاری افتتاح یا کلنگ زنی و 56 پروژه با اعتبار 44 میلیارد تومان در شهرستان نکا بهره برداری و اجرایی می گردد.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 15 پروژه با اعتبار 40 میلیارد تومان در گلوگاه به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن شروع می گردد، اظهار کرد: پروژه های آبرسانی به روستاهای سراج محله، لند و غلامی، تازه آباد، سنگر، سه کیله، اوکرکا و کرداب و احداث مخزن ذخیره بریجان در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می گردد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران توضیح داد: پروژه های بهداشتی درمانی شامل توسعه بیمارستان امام حسین (ع) نکا، مرکز جامع سلامت اطرب و شماره 3 نکا همزمان با هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می گردد.

وی نوسازی، تجهیز و افتتاح مدارس، آسفالت جاده های روستایی و معابر شهری، احداث باغ در اراضی شیبدار و آبیاری تحت فشار، لایروبی آببندان روستاهای خورشید و زینوند و افتتاح طرح هادی روستاهای ولمازو، خورشیدکلا، گلبستان، دنگسرک، اطرب، نوذرآباد، سارو و زاغمرز را از جمله طرح ها و پروژه هایی برشمرد که در هفته دولت به بهره برداری می رسند.

شاعری مجموع اعتبار سرمایه گذاری گردیده برای اجرای این طرح ها را بالغ بر 235 میلیارد تومان با مشارکت دولت و بخش خصوصی اعلام نمود وافزود: با همکاری صمیمانه دولت و بخش خصوصی و ایجاد وفاق و همدلی در شرق مازندران، اکنون این منطقه به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل گردیده و پروژه های متعدد و متنوع عمرانی درحال اجرا و یا بهره برداری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 18

به "صرف 2350 میلیارد ریال برای پروژه های هفته دولت در شرق مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صرف 2350 میلیارد ریال برای پروژه های هفته دولت در شرق مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید