عراق ، عمار الحکیم: برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد

به گزارش مینی ست، رئیس جریان حکمت ملی عراق گفت که نبرد با تروریسم هنوز خاتمه نیافته است و طرح مبارزه با داعش احتیاج به بازبینی دارد.

عراق ، عمار الحکیم: برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد

به گزارش گروه بین الملل مینی ست، عمار الحکیم رئیس جریان حکمت ملی عراق امروز (دوشنبه) در صفحه توئیتر خود نوشت که نبرد با تروریسم هنوز انتها نیافته است.

او تأکید کرد: از زمان پیروزی بر عناصر داعش هشدار داده و گفتیم که نبرد تا زمانی که هسته های خاموش هنوز وجود دارند، انتها نخواهد یافت. ما احتیاج داریم تا در پفراینده امنیتی بازبینی نموده و طرح ها را به روزرسانی کنیم و همچنین کوشش اطلاعاتی را افزایش دهیم و دست به حملات پیشدستانه بزنیم.

عمار الحکیم هفته گذشته نیز در ملاقات با محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق، خواهان تسریع در فرایند تشکیل دولت شده بود تا فرایند مقابله با تهدیدات امنیتی تسریع گردد.

در هفته های گذشته عناصر تروریستی داعش در قالب گروههای چند نفره به مواضع ارتش و الحشد الشعبی عراق حمله نموده و موجب نا امنی شده اند. اواخر هفته گذشته و در جریان حملات عناصر داعش به نیروهای سازمان الحشد الشعبی در منطقه المکیشفیه در صلاح الدین، 10 نفر از این نیروها به شهادت رسیدند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 970

به "عراق ، عمار الحکیم: برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق ، عمار الحکیم: برنامه امنیتی مقابله با داعش احتیاج به بازبینی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید