مرکز پژوهش و نوآوری ایران خودرو خراسان در حال توسعه

به گزارش مینی ست، جلسه اعضاء هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری با مرکز پژوهش و نوآوری شرکت ایران خودرو خراسان برگزار گردید.

مرکز پژوهش و نوآوری ایران خودرو خراسان در حال توسعه

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، اعضای هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری در جلسه ای که بصورت مجازی با مرکز پژوهش و نوآوری شرکت ایران خودرو خراسان به گفت و گو در مورد گسترش تعاملات و همکاری های بین صنعت و دانشگاه پرداختند.

در این نشست دکتر آیتی مسوول مرکز پژوهش و نوآوری ایران خودرو خراسان در مورد اهداف و برنامه های این مرکز گفت: ایران خودرو خراسان در سال 1399 با هدف بهبود کیفیت محصولات تولیدی ، حفاظت از محیط زیست و در نهایت کسب رضایتمندی ذی نفعان و مشتریان ، اقدام به راه اندازی مرکز پژوهش و نوآوری خود نمود.

وی در مورد فعالیت های این مرکز گفت : به منظور حمایت از نخبگان و ترویج فرهنگ خلاقیت و ایده پروری و از سوی دیگر ارتباط و تعامل پایدار و موثر با دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی سراسر کشور اقدام به راه اندازی سایت مرکز پژوهش و فناوری ایران خودرو خراسان به آدرس innovation.ikk.ir نمودیم. در این وبگاه تمام فرصت ها و پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی که در ایران خودرو خراسان وجود دارد به اشتراک گذاشته شده و همه علاقمندان و صاحبان ایده می توانند با مراجعه به این وبگاه در صورت تمایل با ارائه ایده و پرپوزال خود اقدام به همکاری با این شرکت کنند.

در ادامه این نشست اینترنتی هر یک از اعضاء هئیت علمی دانشگاه، به بیان نقطه نظرات و سوالات خود پرداختند و مقرر شد این نشست ها بصورت تخصصی تر و در حوزه های معین با حضور کارشناسان مرتبط برگزار گردید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1591

به "مرکز پژوهش و نوآوری ایران خودرو خراسان در حال توسعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز پژوهش و نوآوری ایران خودرو خراسان در حال توسعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید