مسئولان ورامین فارغ از هر گونه گرایش سیاسی به مردم خدمت کنند

به گزارش مینی ست، حسین کاغذلو عصر دوشنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی ورامین و حسن خوانساریان، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین طی سخنانی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در تمامی برهه های حساس با حضور خود ثابت کرده اند که به نظام، علاقه مند هستند و مسئولان باید با تلاش، بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.

مسئولان ورامین فارغ از هر گونه گرایش سیاسی به مردم خدمت کنند

کاغذلو در ادامه افزود: مهمترین هدف مسئولین ورامین، خدمت رسانی به مردم و منتفع کردن آنان از خدمات نظام است و این امر جز با همدلی و همراهی تمامی افراد میسر نمی شود.

وی بیان داشت: مسئولین و دستگاه های ورامین وظیفه دارند فارغ از هر گرایش سیاسی فقط به مردم خدمت کنند تا امید به آینده و نشاط اجتماعی به جامعه تزریق شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین نیز در این دیدار گفت: شوراهای اسلامی برآمده از بطن مردم هستند و تلاش می کنند تا با استفاده از توان و ظرفیت مردمی، مشکلات مناطق شهری و روستایی را برطرف کنند.

علی خانی افزود: به منظور بالا بردن سطح اطلاعات اعضای شوراهای شهر و روستا و در راستای خدمات رسانی بهتر و قانونی به مردم، کلاس های توجیهی در دو نوبت اجرا شود و تلاش می شود که این فعالیت های آموزشی ادامه داشته باشند.

وی از تعیین حریم روستاهای شهرستان به عنوان یکی از نیازهای ورامین یاد کرد و افزود: با تعیین حریم روستاهای شهرستان که در نزدیک شهرها واقع شده اند، روستائیان می توانند از امکانات و بودجه های روستایی مناسبی که از سوی دولت اعطا می‌شود در جهت آبادانی بهتر استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین نیز با اشاره به وضعیت ناوگان حمل و نقل این شهر گفت: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی ورامین در دستور کار قرار دارد و با جدیت دنبال می شود.

حسن خوانساریان افزود: نوسازی ناوگان نیازمند عزم جدی و نگاه ویژه دولت است که امیدواریم با اختصاص اعتبارات مورد نیاز این مسئله مهم محقق شود.

وی با اشاره به انتقال ایستگاه اتوبوس ورامین از ترمینال جنوب به پایانه متروی جوانمرد گفت: یکی از اقدامات ماندگار در سازمان اتوبوسرانی ورامین تعیین و جانمایی ایستگاه اتوبوس در متروی جوانمرد است که با این اقدام علاوه بر رفع مشکل جریمه اتوبوس ها در محدوده ترمینال جنوب، در هزینه های مادی و وقت شهروندان در هنگام تردد به تهران هم صرفه جویی می شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 25 مرداد 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 6

به "مسئولان ورامین فارغ از هر گونه گرایش سیاسی به مردم خدمت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان ورامین فارغ از هر گونه گرایش سیاسی به مردم خدمت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید