مهدی رحمتی، اولین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر؟

به گزارش مینی ست، پس از انتها لیگ نوزدهم حدس ها درباره آینده نیمکت شهر خودرو بالا گرفته ودرحالیکه باشگاه مشهدی از سهراب بختیاری زاده برنامه خواسته، اما او به دلیل رویکرد مدیریت باشگاه و مخالفت با تصمیم اخراج مهدی رحمتی از فهرست گزینه های شهرخودرو کنار رفته است.

مهدی رحمتی، اولین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر؟

در این شرایط مشهدی ها که باید از 24 شهریور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، رایزنی های خود را برای انتخاب جانشین بختیاری زاده انجام داده و در نظر دارند مهدی رحمتی را روی نیمکت خود بنشانند. این پیشنهاد به صورت رسمی به مهدی رحمتی رسیده است، اما او هنوز پاسخ مدیران شهر خودرو را نداده و از آن ها فرصت خواسته تا روی این تصمیم فکر کند.

اگر مهدی رحمتی بپذیرد که در قامت سرمربی قرار گیرد، اولین مربی-دروازه بان تاریخ لیگ برتر خواهد شد اگرچه بعید است او بخواهد دوباره در دروازه این تیم بایستد بنابراین اگر قرار به مربیگری او باشد دوران گلری وی را باید سرانجام یافته تلقی کرد مگر آنکه بخواهد به باشگاه دیگری برود و یکی دو سال دیگر گلری کند.

حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو که در طول دوران حضورش در فوتبال نشان داده علاقمند به تصمیمات عحیب است قردا با پاسخ رحمتی (مثبت یا منفی) خبر بزرگ و معین کننده سال آینده تیمش را اعلام می کند. او نسبت به سایر تیم ها فرصت کمتری را برای انتخاب سرمربی در اختیار دارد چرا که آن ها 20 روز دیگر باید در آسیا به میدان فرایند.

اگر رحمتی حاضر به پذیرش این پیشنهاد نشود، دو گزینه دیگر که مربیان جوان فوتبال ایران هستند مورد مذاکره قرار خواهند گرفت.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1151

به "مهدی رحمتی، اولین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی رحمتی، اولین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید