هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند

به گزارش مینی ست، وزیر آموزش وپرورش گفت: هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند ومهم نیست که هرکس چقدر یاری می نماید مهم این است که همه یاری نمایند

هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مینی ست، محسن حاجی میرزایی با درج پیامی در توییتر با انتشار فیلمی از آیین رونمایی سامانه مهر مدرسه، نوشت: هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند.

وزیر آموزش وپرورش تأکید کرد: امیدواریم همه ملت ایران در این کار مهم مشارکت نمایند، مهم نیست که هرکس چقدر یاری می نماید مهم این است که همه یاری نمایند.

سامانه مهر مدرسه به آدرس اینترنتی khayerin.dres.ir در سازمان نوسازی و تجهیز مدارس آماده شده است. این سامانه بر اساس چارچوب مشارکت هرچه بیشتر خانواده ها در امر مدرسه سازی و بر اساس آموزه های سند تحول طراحی شده است و به جلب مشارکت بیشتر مردم در امر مدرسه سازی منجر می گردد.

به وسیله این سامانه خیرین می توانند پروژه های مدرسه سازی که در آن مشارکت نموده اند، پیشرفت پروژه ها را مشاهده نمایند، به اهدای زمین اقدام نموده و یا با مشاهده پروژه های در حال کار مدرسه سازی در هر پروژه ای که تمایل دارند، مشارکت نمایند .

4145

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 988

به "هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرکس می تواند حتی با یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید