همسو با سند راهبردی فدراسیون کشتی حرکت می کنیم

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران، حمید یاری رئیس هیأت کشتی البرز در حاشیه جلسه شورای راهبردی و سیاست گذاری هیأت کشتی استان البرز در اداره کل ورزش و جوانان این استان بر اجرای برنامه ها همسو با سند راهبردی فدراسیون تاکید کرد.

همسو با سند راهبردی فدراسیون کشتی حرکت می کنیم

رئیس هیأت کشتی البرز در حاشیه این جلسه که با حضور اعضای هیأت کشتی، معاون اداره کل ورزش و جوانان، کارشناسان، پیشکسوتان و فعالان حوزه اقتصاد و رسانه برگزار شد، ضمن بحث و تبادل نظر، کلیات طرح سند راهبردی را به تصویب اعضای شورای راهبردی و سیاستگذاری هیأت کشتی استان رساند.

کمک با اشاره به لزوم تشکیل جلسات این شورا به صورت فصلی جهت بررسی گزارش ها، گفت: هیأت های شهرستانی به عنوان بازوان اجرایی هیأت استان مکلف هستند سند راهبردی کشتی کشور را به اجرا درآورده و نقش قابل توجهی در تحقق اهداف سند مذکور داشته باشند.

وی از هیأت ها خواست با هدف کمک به این شورا، افراد جدیدی را به هیأت استان معرفی کنند و شرح داد: هیأت های کشتی شهرستان ها باید اقدامات لازم را درخصوص بومی سازی موضوعات و عناوین مطرح شده در سند به اجرا درآورند.

رئیس هیأت کشتی استان البرز با بیان اینکه طی سه ماه آینده نتیجه کار هیأت ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت، از آنان خواست برنامه های پیشنهادی خود را در راستای تحقق اهداف سند راهبردی کشتی تا پنجم خردادماه به این شورا ارسال کنند.

کمک در سرانجام اظهار داشت: هیأت های کشتی شهرستان ها با تنظیم تقویم اجرایی خود بر اساس سند راهبردی فدراسیون به نتایج خوبی خواهند رسید و به طور حتم این کار موجب پیشرفت کشتی در استان نیز می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1623

به "همسو با سند راهبردی فدراسیون کشتی حرکت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسو با سند راهبردی فدراسیون کشتی حرکت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید