هوای تهران سالم است

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (11 شهریور) از کاهش دمای هوا در پایتخت اطلاع داد.

هوای تهران سالم است

حسین شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه پیش بینی های انجام گردیده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (11 شهریور) است، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد طی امروز (11 شهریور) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (12 شهریور) برای بعد ازظهر وزش باد با جهت غالب جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می گردد، اظهارکرد: وزش باد در این روز در برخی ساعات سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق می گردد.

به گفته شهبازی دمای هوا در پایتخت تا روز آینده کاهش جزیی خواهد یافت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در سرانجام با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 77 در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای پایتحت هم اکنون نیز با شاخص میانگین 93 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 30

به "هوای تهران سالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران سالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید