خاتمه قرارداد اشکانی وانتقاد شورای فنی، چرا به موقع اعتراض نکردید؟

به گزارش مینی ست، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در حالی با 6 نماینده در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به چهار مدال دست یافت که بسیاری از اهالی کشتی از عملکرد کلی شاگردان علی اشکانی رضایت داشتند. در سرانجام پیکارهای کشتی فرنگی بازیهای آسیایی محمدعلی گرایی و حسین نوری در اوزان 77 و 87 کیلوگرم به مدال طلا رسیدند و مهرداد مردانی و محمدرضا گرایی هم در اوزان 60 و 67 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند. ضمن اینکه بهنام مهدیزاده و علی اکبر حیدری هم با قبول شکست در دیدار رده بندی به عنوان پنجمی بسنده کردند و دستشان به مدال نرسید.

خاتمه قرارداد اشکانی وانتقاد شورای فنی، چرا به موقع اعتراض نکردید؟

بلافاصله بعد از بازیهای آسیایی شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام نمود به دلیل انتها زمان قرارداد علی اشکانی به عنوان سرمربی، باید وضعیت وی آنالیز و در صورت صلاحدید، قرارداد اشکانی تمدید گردد. گفته می گردد تکلیف سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امروز پس از نشست شورای فنی روشن خواهد شد تا این تیم در راه آماده سازی تا رقابتهای جهانی با مشکل از دست دادن زمان برای تمرینات روبرو نگردد.

اما یکی از انتقادات اعضای شورای فنی به عملکرد کادر فنی تیم ملی اعزامی به بازیهای آسیایی، عدم چلنج و اعتراض فنی مربیان به برخی تصمیمات اشتباه داوران بود. به گفته برخی از اعضای شورای فنی، واضح ترین نمونه عدم اعتراض فنی مربیان در این مورد به کشتی های علی اکبر حیدری و بهنام مهدیزاده مربوط می گردد که اتفاقا هر دو کشتی گیر نیز در کسب مدال ناکام ماندند.

ضمن اینکه اعضای شورای فنی در خصوص بهنام مهدیزاده بطور ویژه و صراحتا اعلام نموده اند کادر فنی می توانست با اعتراض و چلنج به موقع او را تا فینال هم برساند و چه بسا او نیز می توانست یکی از مدال آوران بازیهای آسیایی باشد.

به هر حال شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی امروز سه شنبه تشکیل جلسه خواهد داد تا در خصوص آنالیز عملکرد ملی پوشان و کادر فنی در بازیهای آسیایی و همچنین ادامه همکاری علی اشکانی در راس امور تیم ملی تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آبان 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 23

به "خاتمه قرارداد اشکانی وانتقاد شورای فنی، چرا به موقع اعتراض نکردید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه قرارداد اشکانی وانتقاد شورای فنی، چرا به موقع اعتراض نکردید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید