پلمب و کسر سهمیه آرد 14 نانوایی در لرستان

به گزارش مینی ست، خبرنگاران/لرستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از پلمب چهار واحد نانوایی و کسر سهمیه آرد 10 واحد خبر داد.

پلمب و کسر سهمیه آرد 14 نانوایی در لرستان

حجت بیرانوند هشتم آبان ماه، اظهار کرد: مانور نظارت بر چرخه تامین آرد از بیست و ششم مهر ماه در همه شهرستان های لرستان آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.

وی ادامه داد: از آغاز این مانور در استان تا به امروز از 1500 واحد نانوایی و 13 کارخانه آرد توسط گشت های مشترک نظارتی با موضوع اداره کل غله و مشارکت بازرسان سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و تشکل های صنفی بازرسی بعمل آمده است.

بیرانوند شرح داد: در این بازرسی ها در مجموع 148 واحد متخلف شناسایی و برای اعمال قانون به مراجع ذیربط معرفی شده اند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان اضافه نمود: در جریان اجرای مانور 1013 کیسه آرد یارانه ای که در برخی انبارها به صورت غیرقانونی نگهداری می شد، کشف و ضبط شده و پرونده آردهای مکشوفه نیز تحت عنوان قاچاق و عرضه خارج از شبکه به تعزیرات حکومتی تحویل، 10 نانوایی کسر سهمیه و 4 واحد پلمب شده اند.

وی یادآور شد: در مانور نظارت بر چرخه تامین آرد علاوه بر بازرسی از نانوایی ها، کارخانجات آرد و پیمانکار ان حمل آرد استان اطلاعات کامل واحدهای نانوایی در قالب چک لیست های مربوطه دریافت و ثبت می شود.

بیرانوند گفت: مانور نظارت بر تامین چرخه آرد در لرستان تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1256

به "پلمب و کسر سهمیه آرد 14 نانوایی در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب و کسر سهمیه آرد 14 نانوایی در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید