پنجعلی: پرسپولیس اگر مانند هفته اول باشد تراکتور را شکست می دهد، انصاری فرد در باشگاه آرامش ایجاد کند

به گزارش مینی ست، محمد پنجعلی، مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس الان فقط به آرامش نیاز دارد و باید انصاری فرد باشگاه را به سمتی ببرد که فضا آرام باشد.

پنجعلی: پرسپولیس اگر مانند هفته اول باشد تراکتور را شکست می دهد، انصاری فرد در باشگاه آرامش ایجاد کند

محمد پنجعلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مینی ست, درباره معرفی محمدحسین انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری فرد قبلاً در پرسپولیس مدیرعامل بوده است و شرایط کار در این تیم را به خوبی درک می نماید. او کار سختی در باشگاه خواهد داشت و در درجه اول نیاز به حمایت مردم دارد. بعد از آن حمایت و تأمل وزارت ورزش برای مدیرعامل باشگاه خیلی مهم است. ان شاءالله حمایت از سوی وزارت ورزش و مردم صورت بگیرد تا تیم بعد از تغییرات زیادی که اجرا شده است، به شرایط خوبی دست پیدا کند.

باید در باشگاه ثبات مدیریت صورت بگیرد تا مدیرعامل بتواند برنامه هایش را در زمان کافی اجرا کند.، وی با اشاره به این موضوع راجع به عملکرد ایرج عرب در پرسپولیس بیان نمود: شرایط کاری عرب در پرسپولیس خیلی سخت بود، چون این تیم در سال گذشته تغییرات زیادی داشت و با رفتن برانکو دچار مشکل شده بود. علاوه بر این باشگاه در دوران او با بدهی های زیادی رو به رو شده بود, این قدر بدهکاری باشگاه این اواخر زیاد بود که در هشت ماه به تیم های پایه هیچ پولی تزریق نمی شد و تمام پول صرف پرداخت بدهی ها و یا خرید بازیکن می شد.

وی در پاسخ به این سؤال که چه توصیه ای به انصاری فرد خواهد داشت, گفت: پرسپولیس الان فقط به آرامش نیاز دارد و باید انصاری فرد باشگاه را به سمتی ببرد که فضا آرام باشد. او خودش از جنس فوتبال است و می داند که پرسپولیس چه شرایط خاصی دارد.

مدافع پیشین پرسپولیس درباره وضعیت این تیم و اینکه در خط دفاعش مهره های زیادی حضور دارند, توضیح داد: اینکه پرسپولیس بازیکنان خوب زیادی در دفاع دارد، خیلی خوب است. فوتبال حرفه ای همین است و یک باشگاه و کادر فنی برای طول فصل برنامه ریزی می نماید و قرار است در سه جام برای قهرمانی کار کند. در این صورت نمی توان تیم را فقط روی 11 بازیکن بست, چون در طول فصل مصدومیت و محرومیت پیش خواهد آمد و این کار را سخت می نماید. مطمئن باشید همه بازیکنانی که در پرسپولیس هستند در طول فصل به کار خواهند آمد.

وی با بیان اینکه پرسپولیس به خوبی توانسته یارگیری کند.، ابراز داشت: این تیم در بازی اول مقابل پارس جنوبی به خوبی کار کرد و واقعاً ما انتظار این نمایش خوب را در بازی نخست نداشتیم, چون همواره بازی اول لیگ حساسیت خاص خودش را دارد، اما پرسپولیس مخصوصاً در نیمه دوم خیلی کم اشتباه بود و پرسرعت بازی کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار هفته آینده این تیم مقابل تراکتور در تبریز مطرح نمود: این بازی خیلی سخت خواهد بود، اما اگر پرسپولیس بازی هفته قبل خود را در تبریز انجام بدهد می تواند برنده گردد. با عملکرد هفته نخست با وجود فرازونشیب های فصل نقل وانتقالات واقعاً به این تیم امیدوار شدیم و پرسپولیس فراتر از انتظار ظاهر شد. البته باید در نظر بگیریم که پرسپولیس روز به روز بهتر خواهد شد و در ادامه می تواند راحت تر بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 380

به "پنجعلی: پرسپولیس اگر مانند هفته اول باشد تراکتور را شکست می دهد، انصاری فرد در باشگاه آرامش ایجاد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: پرسپولیس اگر مانند هفته اول باشد تراکتور را شکست می دهد، انصاری فرد در باشگاه آرامش ایجاد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید