پیمانکاران طرح آسفالت درهمدان توان ادامه اجرای پروژه ها را ندارند

به گزارش مینی ست، علی رحیمی فر ظهر دوشنبه در جلسه کمیسیون، فنی عمرانی شورای شهر همدان که با موضوع آنالیز وضعیت اجرای طرح آسفالت سطح شهر برگزار گردید، اضافه کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت قراردادی که برای اجرای طرح آسفالت طبق مناقصه منعقد گردیده، پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت قیر توان ادامه اجرای طرح را نخواهند داشت.

پیمانکاران طرح آسفالت درهمدان توان ادامه اجرای پروژه ها را ندارند

رحیمی فر با اشاره به اهمیت موضوع طرح آسفالت، افزود: باید برای معین تکلیف؛ قراردادهای پیمانکاران پروژه های آسفالت در جلسه صحن شورا مورد آنالیز قرار گرفته و تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

نایب رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان نیز گفت: آسفالت از پروژه ها اولویت داری است که باید علاوه بر کمیت بر کیفیت اجرای آن نیز توجه کرد.

نرگس نورالله زاده با اشاره به افزایش قیمت قیر تاکید نمود: شهرداری باید با توجه به این شرایط رویکرد خود را برای ادامه اجرای طرح تعیین کند.

معاون فنی عمرانی شهرداری همدان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از روند اجرای طرح آسفالت پرداخت و گفت: در امسال 5 ردیف اعتباری عمرانی پروژه آسفالت برای شهرداری ستاد و 4 منطقه شامل 31 میلیارد و 950 میلیون تومان داشته ایم.

موسی رسولی با اشاره به رویکرد شورا و شهرداری اضافه نمود: براین اساس مقرر گردیده حدود 300 هزار تن آسفالت ریزی در امسال صورت پذیرد که برآورد این مقدار 40 میلیارد تومان است.

وی گفت: بر این اساس مناقصه طرح برگزار و علاوه بر سازمان عمران شهرداری با 5 پیمانکار دیگر قرارداد منعقد شد.

رسولی افزود: تاکنون 67 هزار 172 تن آسفالت در معابر سطح شهر اجرا گردیده است که معادل 25 درصد برنامه تدوین گردیده است.

وی مشکل ادامه اجرای طرح را افزایش قیمت ها به ویژه قیر و سایر موارد برشمرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 51

به "پیمانکاران طرح آسفالت درهمدان توان ادامه اجرای پروژه ها را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمانکاران طرح آسفالت درهمدان توان ادامه اجرای پروژه ها را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید