گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی

به گزارش مینی ست، آبی پوشان تهران در دیداری حساس از هفته چهارم میزبان سرخ پوشان هستند و استراماچونی در حالی تیمش را آماده این بازی می نماید که در سه دیدار قبلی پیروز نشده است.

گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی

استراماچونی در سه دیدار گذشته ترکیب های متفاوتی را امتحان نموده و جمعا 19 بازیکن را بعنوان بازیکن فیکس و ذخیره به کار گرفته است. از 19 بازیکنی که در سه هفته برای آبی پوشان به میدان رفته اند، 7 بازیکن در هر 3 بازی حضور داشتند، 4 بازیکن در هر 3 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفتند و تنها 2 بازیکن در هر 3 بازی به طور کامل به کار گرفته شدند.

سید حسین حسینی به همراه وریا غفوری دو بازیکن تغییر ناپذیر تیم استراماچونی در این 3 دیدار بودند که با 270 دقیقه حضور در میدان، پر کار ترین بازیکن این تیم هستند.

فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان به همراه حسینی و غفوری جمع 4 بازیکنی را تشکیل می دهند که در هر 3 دیدار قبلی تیم شان در ترکیب اصلی قرار داشتند. این 4 بازیکن به همراه قائدی، دیاباته و دشتی جمع 7 بازیکنی را تشکیل می دهند که در هر 3 بازی تیم شان نقش آفرینی نموده اند.

زکی پور، یزدانی، طاهرخانی، دانشگر، غلامی، باقری، کریمی، ریگی، تبریزی، رضاوند، میلیچ و کریمی دیگر شاگردان استراماچونی هستند که در این 3 بازی کم و زیاد به میدان رفته اند.

اگر حسینی و غفوری را با 270 دقیقه پر کار ترین بازیکنان استقلال در این 3 هفته بدانیم، مسعود ریگی با 36 دقیقه بازی کمترین میزان حضور در میدان را داشته است. کمترین دقیقه حضور در یک بازی نیز با تنها 8 دقیقه در اختیار آرش رضاوند است. این بازیکن در 8 دقیقه پایانی دیدار تیمش مقابل فولاد به میدان رفت.

در تیم استقلال به جز وریا غفوری هیچ بازیکن دیگری در این فصل بازوبند کاپیتانی را به بازو نبسته است و این بازیکن قطعا در دربی هم پیشاپیش دیگر بازیکنان این تیم به میدان خواهد رفت.

استقلالی ها پر کارت ترین تیم لیگ هستند و تاکنون 10 کارت زرد و 2 کارت قرمز گرفته اند. فرشید اسماعیلی با 3 کارت زرد و یک کارت قرمز خشن ترین بازیکن این تیم است. محمد دانشگر نیز با 2 کارت زرد و یک کارت قرمز، دیاباته با 2 کارت زرد دیگر بازیکنان پر کارت استقلال هستند.

دیاباته با 2 کارت زرد به همراه علی کریمی، سید حسین حسینی، علی دشتی و مهدی قائدی دیگر بازیکنان اخطاری آبی پوشان هستند.

اسماعیلی و قائدی بازیکنانی هستند که در این فصل پای آنها به گل باز شده است و داریوش شجاعیان تنها بازیکنی است که پیروز به ارسال پاس گل شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 381

به "گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان استقلال، آبی ها بدون پیروزی در دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید