یلوه: بخشی از پول برانکو آماده شده است

به گزارش مینی ست، معاون باشگاه پرسپولیس درباره نحوه پرداخت مطالبات برانکو توضیحاتی را اعلام کرد.

یلوه: بخشی از پول برانکو آماده شده است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس چهار روز تا آخرین مهلت برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ فرصت دارد. این در حالی است که معاون مالی پرسپولیس اعلام نموده بخشی از طلب برانکو تامین شده و باشگاه درصدد این است که برای پرداخت مطالبات این مربی حواله دلاری بگیرد.

یلوه در این باره گفت: بخشی از منابع ریالی طلب برانکو تامین شده است. درصدد هستیم به وسیله بانک مرکزی حواله ارزی بگیریم و به حساب او واریز کنیم. با توجه به شرایط مالی و نرخ صعودی ارز، در کوشش هستیم به جامانده طلب او را نیز تامین و به حساب برانکو واریز کنیم.

او درباره ترابی هم مطرح کرد: مهدی ترابی با یک پشنهاد جالب توجه از قطر روبرو شده و با استناد به یکی از بند های قراردادش می توانست قرارداد خود را یک طرفه فسخ کند، که اینکار را انجام داد. البته منتظر هستیم تا او برای مذاکره در دفتر باشگاه حضور پیدا کند.

معاون رسول پناه درباره بشار رسن نیز مطرح کرد: بخشی از طلب بشار به صورت ریالی تامین شده و در حال تبدیل آن به ارز هستیم که در اوایل هفته به بشار پرداخت کنیم. امیدوارم بعد از انجام این کار، امور مربوط به تمدید قرارداد را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1158

به "یلوه: بخشی از پول برانکو آماده شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یلوه: بخشی از پول برانکو آماده شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید