راه اندازی مونوریل عشق آباد برای بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا

به گزارش مینی ست، مونوریل شهر محل برگزاری پنجمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا راه اندازی شد.

راه اندازی مونوریل عشق آباد برای بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام نوروز با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، شهر عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان تا کمتر از 3 ماه دیگر میزبان پنجمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا خواهد بود.

در فاصله کمتر از 80 روز تا شروع این بازی ها، مسئولان این شهر در حال مهیا کردن شرایط برای ارائه بهترین میزبانی هستند. یکی از این شرایط، موضوع مونوریل است که بخش وسیعی از عشق آباد را پوشش می دهد. طول این سیستم جابجایی 5.1 کیلومتر و ارتفاع آن نیز 6 تا 13 متر است.

هر قطار این مونوریل شامل 4 واگن است و قدرت جابه جایی 75 مسافر را دارد. سرعت قطارها 70 کیلومتر بر ساعت است، اما حداکثر این سرعت در طول برگزاری بازی ها 46 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. با این سرعت، هر قطار می تواند 8 ایستگاه تعبیه شده را در 17 دقیقه طی کند. در واقع سه قطار در طول یک ساعت می توانند 810 مسافر را جابه جا نمایند.

ساخت این مونوریل از سال 2012 شروع شد و به تازگی نیز تمام شده است.

در این دوره از رقابت ها ورزشکاران در 21 رشته ورزشی با هم به مسابقه می پردازند و بیش از 337 مدال نیز قرار است بین قهرمانان توزیع گردد. همچنین تماشاگران و مخاطبان این رقابت ها شاهد 160 مسابقه خواهند بود. پنجمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد از 17 تا 27 سپتامبر در ترکمنستان برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات ورزشکاران قاره اقیانوسیه نیز شرکت خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 683

به "راه اندازی مونوریل عشق آباد برای بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی مونوریل عشق آباد برای بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید