واکنش به استوری جنجالی ناهید کیانی

به گزارش مینی ست، علی جوادی درباره استوری اخیر ناهید کیانی که از پاداش 5 میلیون تومانی که از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به او داده شده در حالی که توانسته اولین مدال طلای تاریخ تکواندوی زنان ایران را در مسابقات جهانی کسب کند، اظهار کرد: کیانی نباید در این زمینه زود قضاوت می کرد و از این موضوع ناراحت می شد، افتخارآفرینی او باعث خوشحالی تمام ملت ایران شد و بعد از این او تحت حمایت یکی از دستگاه های اجرایی قرار خواهد گرفت تا بدون دغدغه و استرس ورزش حرفه ای خود را ادامه دهد. مبلغ 5 میلیون تومان نیز به علت این که داخل تقدیرنامه او خالی نباشد به او اهدا، شد.

واکنش به استوری جنجالی ناهید کیانی

وی اعلام کرد: برای اولین بار به دستور استاندار تهران و با هدف حمایت از قهرمانان و مدال آوران استان تهران مقرر شد هریک از دستگاه های استانی حامی مالی یکی از قهرمانان تهرانی گردد که این پیشنهاد در شورای ورزش استان تهران نیز مصوب شد. تصور می کنم ناهید کیانی از این اقدام ارزشمند در استان تهران بی اطلاع بود.

جوادی ادامه داد: این بانوی قهرمان در حال حاضر حقوق ماهیانه دارد و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حمایت همه جانبه از او خواهد داشت. حتی به دستور استاندار تهران یکی از دستگاه ها به صورت ویژه از ناهید کیانی پشتیبانی خواهد نمود که ا ین اتفاق بزرگی برای ورزشکاران استان تهران است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در سرانجام اضافه کرد: این که بعد از موفقیت ناهید کیانی در مسابقات جهانی از او و سایر مدال آوران استان تهران به وسیله استاندار تهران تجلیل به عمل آمد نشان از ارزش قائل شدن اداره کل نسبت به ورزشکاران استان تهران است. قطعا با اجرای این مصوبه ورزشکاران تهران تحت حمایت بیشتری قرار خواهند گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1402 بروزرسانی: 4 تیر 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2218

به "واکنش به استوری جنجالی ناهید کیانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به استوری جنجالی ناهید کیانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید