برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری المپیک توکیو

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران، مسئولان برگزارکننده بازی های المپیک توکیو به دلیل شرایط پاندمی کرونا و محدودیت در برگزاری نشست ها، برگزاری جلسه هماهنگی با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده در این بازی ها را به صورت وبینار در دستور کار قرار داده اند.

برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری المپیک توکیو

قرار است این نشست در سه روز مجزا ویژه زبان های انگلیسی (10 اکتبر - 21 مهرماه) ، فرانسه (12 اکتبر - 23 مهرماه) و اسپانیا (14 اکتبر - 25 مهرماه) برگزار شود.

نشست سرپرست کاروان ورزش ایران برای روز نخست یعنی 10 اکتبر پیش بینی شده است. بر این اساس دوشنبه پیش رو نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به توکیو همراه با پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در نشست وبینار با کمیته برگزار کننده بازی های 2020 و دیگر سرپرستان انگلیسی زبان شرکت می کنند.

این دومین نشست هماهنگی میان سرپرستان کاروان کشورهای مختلف با کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو به حساب می آید. نشست نخست سال گذشته به صورت حضوری برگزار شد.

در نشست دو روز آینده در مورد اقدامات اجرا شده پیرامون کاروان کشورها و هماهنگی برای حضور اعضای آنها در توکیو همچون ثبت نام ها، ترانسفر، اسکان و ... بحث و بررسی انجام خواهد شد.

سی و دومین دوره بازی های المپیک با یک سال تعویق نسبت به زمان مقرر اولیه، مردادماه سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می شود.

ورزش ایران تا پیش از بحران کرونا که منجر به لغو رویدادهای انتخابی در رشته های مختلف شد پیروز به کسب 52 سهمیه از حضور در میادین مختلف شد. این تعداد سهمیه در 12 رشته به دست آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1217

به "برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری المپیک توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست سرپرست کاروان ایران با کمیته برگزاری المپیک توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید