تایید اظهارات فرهاد مجیدی با سکوت وزارت ورزش و مدیرعامل استقلال

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران، تمرینات استقلال شب گذشته تحت تاثیر بیانیه فرهاد مجیدی پرالتهاب بود و تعدادی از طرفداران استقلال هم خودشان را به محل تمرین رساندند تا نارضایتی شان را به شکل حضوری ابراز داشته و خواستار کناره گیری مدیرعامل باشگاه شوند.

تایید اظهارات فرهاد مجیدی با سکوت وزارت ورزش و مدیرعامل استقلال

مجیدی در بیانیه جدید خود بار دیگر وزارت ورزش و در راس آن مهدی علی نژاد معاون وزیر را مخاطب خود قرار داده و ریشه مسائل کنونی تیمش را در عملکرد و موضع گیری های او جستجو نموده است. وی همچنین مددی مدیرعامل استقلال را به بی خیالی در قبال مسائل استقلال متهم نموده و او را تنها مجری اوامر بالادستی ها می داند.

این اولین باری نبود که فرهاد مجیدی انگشت اتهام خود را به سوی وزارت ورزش، مهدی علی نژاد و احمد مددی اشاره رفته و مسائل تیمش را ناشی از عملکرد این مجموعه می داند.

عجیب اینکه در تمام این مدت وزارت ورزش، علی نژاد و احمد مددی هیچ پاسخی به اظهارات و نقدها تند فرهاد مجیدی نداده اند تا این شائبه ایجاد گردد که تمام صحبت های مجیدی درست است و پاسخی برای آن وجود ندارد.

بیانیه ای که فرهاد مجیدی شب گذشته منتشر کرد به توضیح زیر است:

* در جلسه هیات مدیره هفته قبل تصمیمات خوبی گرفته شد اما در عمل تا به امروز هیچکدام اجرا نشده است. ظاهراً در استقلال مدیرعامل مسئول اجرای مصوبات هیات مدیره نیست و فقط مجری اوامر وزارت ورزش است.

* سر تا پای این باشگاه را نابلدی و ناتوانی فرا گرفته اما هیچ مسئولی به فکر نیست. خجالت هم نمی کشند.

* برای یک ام. آر. آی ساده که هزینه اش به یک میلیون تومان هم نمی رسد، مدیریت خبر می دهد که پول ندارد.

* فرشید اسماعیلی از ابتدای فصل تا الان درصد کمی دریافتی داشته و به باشگاه اخطار رسمی داده و می گوید مسائل زیادی دارد و نمی تواند تمرین کند. رشید مظاهری به دلیل همین مسائل شرایط مناسبی ندارد. مرادمند به دلیل بدقولی باشگاه چکش برگشت خورده و نگران است که سر تمرین بازداشتش نمایند.

* برای بازی شهرخودرو هتل آموزشگاه پذیرای ما نیست، چون بدهکاریم. دیاباته هنوز نیامده و اخبارش را حتماً شنیدید. یعنی قرار بود سه هفته تمرین خوب کنیم اما آنقدر بحران و مشکل وجود داشته که حد ندارد. برخی مسائل را هم نمی توانم بگویم، چون خجالت آور است. با این وجود با بازیکنان صحبت کردم و آنها فقط به خاطر طرفداران استقلال و لطفی که به من دارند، در حال تحمل این شرایط خیلی سخت هستند.

* برای قرارداد دستیار ایتالیایی به من می گویند باید بندی در قراردادش باشد که حق شکایت به دادگاه کاس را نداشته باشد! یعنی از همین روز اول به طرف مقابل پالس می دهند که پولت را نمی دهیم و حق شکایتم نداری! خب چرا خیالشان را راحت نمی نمایند و یک کلام نمی گویند که نمی خواهیم این کار را انجام بدهیم؟

* این همه مصیبت در باشگاه وجود دارد و آقای مددی عین خیالش نیست و فقط منتظر دستور بالادستی هاست! آقای علی نژاد، چرا دست از سر استقلال برنمی داری؟ قبلاً هم گفته ام آقایان ماموریت داشته اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل نمایند. بی تعارف باید بگویم که پشت این مسائل توطئه هایی وجود دارد و عمداً می خواهند شرایط روز به روز بدتر گردد.

* نقشه آقایان این است که آنقدر معطل نمایند تا بازی ها آغاز گردد و نتیجه این شرایط اسفناک در نتایج بازی ها تعیین گردد و آن زمان با یاری باندهای مخرب می خواهند آدرس انحرافی بدهند و من و شاگردانم را قربانی این همه بی کفایتی بنمایند.

* وقتی نمی توانید یا بلد نیستید، چرا جایگاه مدیریت استقلال را رها نمی کنید؟ استقلال برای شما چه دارد که حاضرید همه این اعتراض ها را تحمل کنید و بمانید؟! واقعاً همه ما را در شرایط آچمز قرار دادند. مدیری که حاضر نیست برای یک میلیون تومان دست به جیب گردد، چرا باید مدیر استقلال باشد؟ چرا باید آبروی همه ما در گروگان این افراد باشد؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1655

به "تایید اظهارات فرهاد مجیدی با سکوت وزارت ورزش و مدیرعامل استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید اظهارات فرهاد مجیدی با سکوت وزارت ورزش و مدیرعامل استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید