تحقیر کریس از طریق سرمربی منچستر یونایتد؛ تن هاخ خسته از سیرک رونالدو!

به گزارش مینی ست، سرمربی منچستر یونایتد سرانجام مقابل ابرستاره پرتغالی ایستاد.

تحقیر کریس از طریق سرمربی منچستر یونایتد؛ تن هاخ خسته از سیرک رونالدو!

نشریه سان انگلیس در گزارشی از اتمام حجت اریک تن هاخ سرمربی منچستر یونایتد با کریستیانو رونالدو و تحقیر شدن این ابرستاره مقابل هم تیمی هایش خبر داد.

اریک تن هاخ کریستیانو رونالدو را روی طناب انداخت و او را در مقابل هم تیمی هایش تحقیر کرد. اریک تن هاخ تصمیم گرفت تیم را جمع کند تا با هر فوتبالیست رو در رو صحبت کند و به نوعی به دوران رونالدو پایان دهد.

به گزارش رسانه انگلیسی، مربی از سیرک مهاجم پرتغالی که ترجیح می دهد بدون آن کار کند، قبل از اینکه در بازسازی تیم یک تهدید باشد، خسته شده است.

مربی بازیکنان خود را جمع کرد تا به هر نوع شکایتی که داشتند اعتراف کنند بدون اینکه این کار عواقبی داشته باشد. این مرد هلندی پنج شنبه به مدت دو ساعت با تیم صحبت کرد. او اولین نفری بود که صحبت کرد و اطمینان داد که از حمایت کامل هیئت مدیره باشگاه برای اتخاذ تصمیمی که لازم می داند برخوردار است.

او در رختکن به صورت صریح درباره پرونده کریستیانو رونالدو مختصر گفت که اگر کسی دوست ندارد یا نمی خواهد برای تیمش بازی کند، همان جا از او دعوت می شود که این را بگوید و آزاد است که باشگاه را ترک کند.

سرمربی سابق آژاکس هشدار داد که اجازه نخواهد داد عملکرد ضعیف برخی از ستارگان به معروفیت او خدشه وارد کند و به همین دلیل از هر یک خواست تا شکایت خود را بیان کنند.

تن هاخ از سیرک کریستیانو رونالدو خسته شده است. او آن را تهدیدی برای کار خود در بازسازی تیم می داند. حتی ترجیح می دهد که بازیکن باشگاه را ترک کند، زیرا او و سایر بازیکنان احساس می کنند که نگرش و خلق و خوی رونالدو بر او تأثیر منفی می گذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2084

به "تحقیر کریس از طریق سرمربی منچستر یونایتد؛ تن هاخ خسته از سیرک رونالدو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیر کریس از طریق سرمربی منچستر یونایتد؛ تن هاخ خسته از سیرک رونالدو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید