جلالی: می توانستیم بازی را ببریم ، نیاز به زمان داریم تا از لحاظ بدنی تقویت شویم

به گزارش مینی ست، خبرنگاران/بوشهر سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان عنوان کرد: اشتباه فاحش خط دفاع ما شرایط را عوض کرد و باعث شد گل بخوریم، ما می توانستیم بازی را ببریم اما بازی ریتم خود را از دست داد.

جلالی: می توانستیم بازی را ببریم ، نیاز به زمان داریم تا از لحاظ بدنی تقویت شویم

مجید جلالی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر گفت: برای ما و بازیکنانمان سخت ترین شرایط بود. شاید باورتان نشود ما 9 یار آسیب دیده داریم که برای این بازی نیامدند و بازیکنانی آمدند که در لیگ بازی نکرده بودند و یا اینکه امسال در تیم بازی نکرده بودند اما آن چیزی که انجام دادند فکر می کنم بد نبود.

وی اضافه نمود: مشکل داریم اما باید مشکلاتمان را یکی یکی حل کنیم، اینکه توانستیم امروز به تساوی برسیم و امتیاز بگیریم جای امیدواری دارد.

سرمربی گل گهر سیرجان در پاسخ به اینکه آیا فکر می کنید تیم شما از لحاظ بدنی باید تقویت شود، مطرح نمود: واقعیت این است که تیم مشکلاتی دارد، این سومین بازی است که با تیم هستم. حتما مشکل بدنی داریم، غیر از آن در این هفته ما تمرینات خیلی خوبی را گذراندیم. تیمی که امروز بازی کرد با تیم چهارشنبه فرق دارد و خط دفاع کاملا عوض شد.

جلالی اظهار کرد: ما نیاز به زمان داریم، تا از لحاظ بدنی تقویت شویم و البته در بعضی از پست ها نیاز به ترمیم داریم.

وی در پاسخ به اینکه ضعف شاهین از دیدگاه شما چه بود، گفت: شاهین سعی خود را انجام داد، منتها اشتباه فاحش خط دفاع شرایط را عوض کرد، ما می توانستیم بازی را ببریم اما بازی ریتم خود را از دست داد. وقتی گل خوردیم شرایط سخت شد. امیدوارم که شاهین نیز در ادامه پیروز باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 559

به "جلالی: می توانستیم بازی را ببریم ، نیاز به زمان داریم تا از لحاظ بدنی تقویت شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: می توانستیم بازی را ببریم ، نیاز به زمان داریم تا از لحاظ بدنی تقویت شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید