ریسه های نوری در اتاق خواب

به گزارش مینی ست، تزیین اتاق خواب با ریسه یک انتخاب هوشمندانه است که شما برای چیدمان اتاق خود انتخاب نموده اید. گاهی اوقات تغییرات جزئی در یک اتاق می تواند تاثیر زیادی در زیباتر شدن آن داشته باشد.

ریسه های نوری در اتاق خواب

همیشه در دکوراسیون داخلی نور و روشنایی بسیار حائز اهمیت بوده است. تزیین با ریسه های نور یا ریسه های برقی و درخشان یکی از همان وسایل ساده هستند که از خاص ترین ایده ها برای تزیین اتاق بشمار می آیند و فضای اتاق شما را بسیار رویایی و رمانتیک می نمایند.امروز در خبرنگاران انواع چیدمان آن را مورد برسی قرار می دهیم

تزئین دیوار

مهم ترین عنصر در طراحی دکوراسیون هر اتاقی دیوار های آن هستند. دیوار ها به ترکیب هر فضا و دکوراسیونی شخصیت می بخشند، پس برای ایجاد کردن فضای منحصر به فرد در اتاق خود می توانید از ایده های استفاده از ریسه برای تزئین دیوار بهره ببرید. دیوار ها بزرگترین قسمت های قابل مشاهده در هر اتاقی هستند و شما می توانید با یاری مجموعه ای از ریسه های تزئینی وسایل مورد نظر خود را از دیوار ها آویزان کنید تا دیوار های ظاهری زیبا و دلنشین پیدا نمایند.

عکس روی ریسه

در تزئین اتاق خواب با ریسه می توانید عکس هایی که در آن خاطرات شادی دارید و دیدن آن ها منجر به حسی خوب در شما می گردد را انتخاب کنید و عکس ها را به هر صورتی منظم و نامنظم و یا به اشکال مختلفی همچون قلب و یا ستاره بر روی ریسه در کنار هم بچینید، سپس ریسه را به دیوار آویزان کنید. یادتان باشد ابعاد و تعداد عکس ها بسیار مهم هستند.

ریسه روی پارچه

یکی از راه های ساده دیگر برای تزئین با ریسه این است آن قسمتی که می خواهید را پارچه نصب کنید و روی پارچه را با این ریسه ها تزئین کنید. اما باید توجه داشته باشید که با دقت و ظرافت پارچه خود را انتخاب نموده باشید.

ریسه روی صفحه مشبک

یکی دیگر از استفاده های تزیین با ریسه های نور در اتاق خواب این است که یک صفحه مشبک را بر روی یک تکه از دیوار نصب کنید. می توانید یک گالری دیواری زیبا خلق کنید و بر روی آن وسایل تزیینی که علاقه مند به دیدنشان هستید را قرار دهید، می تواند عکس ها، کارت پستال ها و نوشته های زیبایتان باشد و سپس برای تزیین بیشتر از ریسه های نورپردازی در کنار آن بهره ببرید و با یک اقدام ساده زیبایی بسیاری را به اتاق خواب خود هدیه کنید.

تزیین سقف با ریسه

در تزیین اتاق خواب با ریسه اگر سقف اتاق شما بیش از حد کوتاه است و باعث می گردد فضای اتاق خفه و کم ارتفاع به نظر برسد با آویختن ریسه از سقف به شکل عمودی این ارتفاع کم تا حدی جبران می گردد و موجب می گردد سقف بلند تر به نظر برسد.

تزئین اشیاء و وسایل

زمانی که نور ریسه ها از پشت یک بوم نقاشی پوشیده شده با رنگ طلایی، چشمک می زنند، فضایی جذاب خلق می نمایند. یا به هنگام پیچیدن به دور یک شاخه خشک، تبدیل به شکوفه های نورانی خواهند شد، یا با استفاده از چراغ های ریسه ایی تاج تخت خواب خود را نورانی کنید و با استفاده از یک صفحه نیمه شفاف و نصب ریسه ها پشت آن، در طول شب نوری ملایم و همیشگی داشته باشید. اگر در اتاق خود آینه دارید می توانید دور آینه را نیز با این ریسه ها تزئین کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1276

به "ریسه های نوری در اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریسه های نوری در اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید