مدل دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی ، اتاق نشیمن و اتاق خواب

به گزارش مینی ست، زمانی که در مورد دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی منزل صحبت می کنیم ناخودآگاه یاد زمان های دوری می افتیم که مردم اغلب خانه های خود را با چنین مصالحی در نمای داخلی و خارجی می ساختند. بیشتر قلعه ها قدیمی در محیط خارجی و داخلی خود از سنگ استفاده می کردند. اما امروز استفاده از سنگ در نمای داخلی خانه بنوعی نشان دهنده تِم و سبک کلاسیک و قدیمی دکوراسیون است. همچنین افراد بسیار زیادی در اقصی نقاط جهان وجود دارند که علاقمند به استفاده از سنگ در دیوارها یا کف خانه خود هستند. در این مطلب با نمونه هایی بسیار زیبا و البته جدید از دیوارهای سنگی در منازل و نحوه تزئین آنها آشنا خواهید شد که توانسته اند احساسی گرم و صمیمی را در فضای خانه بوجود آورند.

مدل دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی ، اتاق نشیمن و اتاق خواب

همانطور که در عنوان مطلب مشخص است، شما قادر خواهید بود از دیوارهای سنگی در اتاق پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه و حتی اتاق خواب خود نیز استفاده کنید. از سنگ ها بگونه های بسیار متنوعی می شود در دکوراسیون اتاق های خانه استفاده کرد، اگر دوست ندارید تمامی دیوارهای اتاقی از خانه با سنگ پوشیده شوند می تواند فقط یک دیوار یا حتی قسمتی از دیوار را با سنگ های دکوراتیو یا سنگ های آنتیک استفاده کنید، بعنوان نمونه در اتاق نشیمن می توانید فقط دیوار پشت تلویزیون را با سنگ های زیبا تزئین کنید و باقی دیوارها را به طرح خود باقی بگذارید. برای ایجاد جذابیت بیشتر در دکوراسیون منزل، ترکیب دو ماده سنگ و چوب در کنار یکدیگر، دیواری بسیار زیبا و شیک بوجود خواهد آورد.

در آشپزخانه ای با دکوراسیون مدرن می توانید از دیوارهای سنگی نیز استفاده کنید، اما بهتر است سنگ ها را به رنگ تیره یا خاکستری روشن دربیاورید و برای هماهنگی بیشتر کابینت ها را از بین مدل های فلزی و یا نقره ای رنگ انتخاب کنید تا ترکیبی مناسب در دکوراسیون کلی آشپزخانه ایجاد شود. در شکل های زیر با مدل های متنوعی از دیوارهای سنگی دکوراتیو و آنتیک در دکوراسیون منزل آشنا خواهید شد.

دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی

منبع: اتاق
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1215

به "مدل دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی ، اتاق نشیمن و اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل دیوار سنگی در دکوراسیون داخلی ، اتاق نشیمن و اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید