وکیل بیرانوند به جمع شاکیان پرسپولیس برگشت!

به گزارش مینی ست، باشگاه پرسپولیس در یکی از پرونده های بدهی به جا مانده از سال 98؛ مبلغ 28 هزار دلار به وکیل علیرضا بیرانوند بابت ماجرای انتقال این بازیکن به لیگ بلژیک بدهکار بود، موضوعی که حتی در مقطعی منجر به بسته شدن حساب این باشگاه نیز شده بود.

وکیل بیرانوند به جمع شاکیان پرسپولیس برگشت!

به همین خاطر؛ باشگاه پرسپولیس در توافقی که در تاریخ 27 دی ماه بین وکیل بیرانوند و سرخپوشان منعقد شد، با پرداخت حدود 300 میلیون تومان رضایت این فرد را گرفت و قرار بود مابقی مطالبات وکیل بیرانوند نیز طی روزهای گذشته پرداخت گردد که این اتفاق تا به امروز رخ نداده است.

عمل نکردن باشگاه پرسپولیس به توافق خود با وکیل بیرانوند باعث شده تا این فرد طی روزهای گذشته بار دیگر با مدیران این باشگاه تماس گرفته و پیگیر مطالبات خود گردد. طبق توافق سرخپوشان با وکیل بیرانوند، در صورت عدم پرداخت مابقی مطالبات، او می تواند بار دیگر علیه باشگاه پرسپولیس طرح دعوی کند.

بعلاوه از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد جلسه مدیران این باشگاه برای توافق با وکیل علی علیپور نیز تا به امروز بی نتیجه بوده است. این بازیکن با رأی کمیته شرایط طلب 900 میلیون تومانی از سرخپوشان دارد و به همین علت نیز وکیل او طی روزهای گذشته پیگیر دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس شده است.

سرخپوشان در مذاکره با وکیل علیپور پیشنهاد پرداخت اقساطی مطالبات این بازیکن را مطرح نموده اند که با مخالفت طرف مقابل روبرو شده است. ظاهراً علیپور خواهان دریافت کل مطالبات 900 میلیونی خود شده است.

باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه ای خود دنبال مصالحه با بعضی طلبکاران این باشگاه است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1401 بروزرسانی: 1 اسفند 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2169

به "وکیل بیرانوند به جمع شاکیان پرسپولیس برگشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل بیرانوند به جمع شاکیان پرسپولیس برگشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید