انتها فرصت خروج پلاکهای غیربومی از تهران و البرز، متخلفان از فردا جریمه می شوند خبرنگاران

به گزارش مینی ست، جانشین رئیس پلیس راهور گفت: مهلت 72 ساعته برای خروج مسافران از دو استان تهران و البرز سپری شده و از فردا بحث اعمال قانون و جریمه خودروهای غیربومی در این دو استان را آغاز می کنیم.

انتها فرصت خروج پلاکهای غیربومی از تهران و البرز، متخلفان از فردا جریمه می شوند خبرنگاران

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار تیمور حسینی با بیان اینکه بر اساس آخرین ابلاغیه وزارت بهداشت، متأسفانه شهر تهران و کرج نیز نارنجی شدند، اظهار کرد: به اجبار باید محدودیتهای تردد را در این دو شهر اعمال کنیم.

جانشین رئیس پلیس راهور اضافه نمود: تهران و کرج و شهرهای اطراف آن به دلیل شرایط خاص و ویژه ، همواره در زمان اعمال محدودیتها، به صورت یکپارچه دیده شده اند.

وی توضیح داد: همکاران بنده از امروز، مرزهای ورود و خروجی استان تهران و البرز را کنترل می نمایند؛ خروج پلاک تهران و کرج از این محدوده ها ممنوع است و ورود پلاکهای غیر نیز به محدوده استانهای تهران و البرز مشمول همین محدودیتها بوده و بی توجهی به این محدودیتها نیز مستوجب جریمه 500 هزار تومانی خواهد بود.

این مقام انتظامی از مسافرانی که به استان تهران و البرز سفر داشته اند، خواست، امروز این دو استان را ترک نمایند و گفت: از امروز همکاران بنده بحث کنترلها را انجام می دهند و از فردا بحث اعمال قانون و جریمه را آغاز می کنیم چون مهلت 72 ساعته برای خروج مسافران از این دو استان سپری شده است.

حسینی با بیان اینکه تا به امروز شاهد افزایش قابل توجه تردد نسبت به سال گذشته بوده ایم، گفت: همزمان با افزایش ترددها، تصادفات نیز افزایش یافته و در مجموع شاهد افزایش 37 درصدی تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی بوده ایم.

لازم به ذکر است، درحالیکه بسیاری از ساکنان تهران و البرز، دارای خودرو با پلاک غیربومی هستند و در این دو استان و شهرهای آن سکونت و تردد دارند یا شاغل هستند، باید دید که این خودروها با پلاک غیربومی نیز مشمول جریمه 500 هزار تومانی در هر روز خواهند شد یا خیر؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1537

به "انتها فرصت خروج پلاکهای غیربومی از تهران و البرز، متخلفان از فردا جریمه می شوند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها فرصت خروج پلاکهای غیربومی از تهران و البرز، متخلفان از فردا جریمه می شوند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید