پسرم را کتک زد، خفه اش کردم

به گزارش مینی ست، تهران (پانا) - زن جوانی که متهم است هوویش را به قتل رسانده صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

پسرم را کتک زد، خفه اش کردم

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با شکایت مردی که مدعی بود همسر اولش همسر دومش را به قتل رسانده شروع شد. با ثبت این شکایت تحقیقات برای آنالیز ادعای شاکی در دستور کار پلیس نهاده شد. شواهد نشان می داد که مرضیه همسر اول شاکی پس از خفه کردن هوویش سحر از خانه فرار نموده است.

شوهر این زن در شرح بیشتر به مأموران گفت: من و مرضیه چند سال با هم زندگی کردیم تا این که تصمیم گرفتم با سحر ازدواج کنم ولی بعد از ازدواجم آنها مدام با هم اختلاف داشتند تا اینکه این اتفاق رخ داد.

در ادامه تحقیقات، مرضیه بازداشت شد و مورد بازپرسی نهاده شد و به قتل هوویش اعتراف کرد. در این پرونده شوهر وی هم به اتهام معاونت در قتل مدتی بازداشت بود اما تبرئه و آزاد شد. بدین ترتیب پرونده متهم به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

مرضیه که در مرحله بازپرسی به قتل سحر اعتراف نموده بود این بار در دادگاه منکر اتهامش شد و گفت: من تحت فشار روانی به قتل اعتراف کردم وگرنه هیچ دخالتی در قتل سحر نداشتم. شوهرم چند سال قبل در بهشت زهرا با سحر آشنا شد و به یکباره گفت که او زنم است و باید باهم زندگی کنیم. از همان ابتدا با او اختلاف داشتم اما من او را به قتل نرساندم. وقتی هم برای تحقیق و بازپرسی دراداره آگاهی بودم شوهرم وادارم کرد اعتراف کنم. او همواره یک چاقو همراهش بود و وقتی هر دو در اداره اگاهی بازداشت بودیم و با هم تنها شدیم به من گفت که اگر قتل را گردن نگیری رفقایی دارم که می گویم برادر و مادرت را بکشند. من هم برای حفظ جان خانواده ام به ناچار به قتل اعتراف کردم.

پس از اظهارات متهم، قاضی گفت: رئیس قوه قضائیه از طرف فرزند صغیر مقتول درخواست دیه را مطرح نموده و قصاص در پرونده شما مطرح نیست، بنابراین بهتر است حقیقت را بگویی. در غیر این صورت ما مجبوریم تحقیقات را از سر بگیریم و خودمان بفهمیم به چه علت سحر کشته شده است.

بدین ترتیب وقتی مرضیه متوجه شد که قرار نیست قصاص گردد، گفت: من و همسرم افغانستانی هستیم اما در ایران عظیم شدیم. 6 سال قبل باهم ازدواج کردیم و صاحب یک فرزند پسر شدیم. 2 سال از زندگی مشترکمان گذشته بود که یک روز شوهرم زنی باردار را به خانه آورد و گفت او همسر دومش است و باید با هم در یک خانه زندگی کنیم. من هم مجبور شدم بپذیرم. حدود چهار ماه بعد سحر فارغ شد اما شوهرم مدعی بود نوزاد تازه متولد شده فرزند او نیست. با این حال خیلی نوزاد او را دوست داشت و به آنها محبت می کرد و در مقابل به من و پسرم هیچ توجهی نداشت. رفتارهای سحر باعث شده بود شوهرم با من و پسرم بدرفتاری کند و ما را به هر بهانه ای کتک بزند. از او بدم می آمد. روز حادثه پسرم با فرزند سحر مشغول بازی بود اما سحر به یکباره پسرم را به این بهانه که فرزندش را اذیت نموده، کتک زد. من که از رفتارهایش کلافه بودم با تماشا این صحنه بشدت عصبی شدم و در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و روسری ام را دور گردنش پیچیدم و او را خفه کردم. وقتی سحر روی زمین افتاد هنوز نبض داشت بعد هم بچه ها را در خانه گذاشتم و فرار کردم و به خانه برادرم در اصفهان رفتم.

در خاتمه جلسه، قضات با شنیدن اظهارات زن جوان برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1693

به "پسرم را کتک زد، خفه اش کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسرم را کتک زد، خفه اش کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید