آتش نشانان در جستجوی تمساح احتمالی دریاچه چیتگر تهران

به گزارش مینی ست، خبرنگاران : مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با توجه به مشاهده تمساح در دریاچه چیتگر نوشت: تیم های سازمان آتش نشانی از چند روز گذشته عملیات جستجو در دریاچه را شروع نموده اند و تا نتیجه گیری نهایی این عملیات ادامه دارد.

آتش نشانان در جستجوی تمساح احتمالی دریاچه چیتگر تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا: مهدی داوری در واکنش به اخبار روزهای گذشته مبنی بر مشاهده یک تمساح در دریاچه چیتگر در توییتر خود نوشت: در پی انتشار اخباری مبنی بر مشاهده تمساح در دریاچه شهدای خلیج فارس، تیم های سازمان آتش نشانی از چند روز گذشته عملیات جستجو در دریاچه را شروع نموده اند که تا نتیجه گیری نهایی این عملیات ادامه خواهد داشت.

فرهاد زندی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران امروز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طی یک ماه گذشته شخصی بیان کرد که در دریاچه چیتگر تمساح مشاهده نموده است که این موضوع مورد آنالیز نهاده شد.

وی اضافه نمود: کارشناسان و ماموران یگان محیط این دریاچه را پایش کردند و حتی دوربین های آن را چک کردند چنین موجودی مشاهده نشد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران تاکید نمود: اگر تمساح در این دریاچه وجود داشت احتیاج به شکار و حضور در خشکی داشت که طی این یک ماه هیچ مورد مشاهده نشده است ضمن اینکه پایش ها به صورت شبانه روز ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: امکان دارد حیوان دیده شده به خاطر جثه درشتش اردک ماهی باشد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1339

به "آتش نشانان در جستجوی تمساح احتمالی دریاچه چیتگر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانان در جستجوی تمساح احتمالی دریاچه چیتگر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید