آرایش جنجالی سارا و نیکا ! ، تبدیل از دخترانه به زنانه !

به گزارش مینی ست، خبرنگاران: سارا و نیکا عکس جدیدی را از خودشان در فضای مجازی منتشر کردند که کاربران آرایش غلیظ آنها را زنانه و چهره شان را متفاوت با دخترانه دانستند.

آرایش جنجالی سارا و نیکا ! ، تبدیل از دخترانه به زنانه !

سارا و نیکا فرقانی از بازیگران جوان دو قلو هستند. درخشش سارا و نیکا با سریال تلویزیونی مرکز شکل گرفت. سارا و نیکا در سوئد زندگی می کنند. در اینستاگرام سارا و نیکا فرقانی بسیار فعالند. سارا و نیکا اخیرا فیلمی از نوازندگی خود منتشر کردند.

به گزارش خبرنگاران، تازگی عکس تازهی از سارا و نیکا در حالی که آرایش غلیظی دارند در فضای مجازی منتشر شد. این در حالی است که این دوقلو های پر حاشیه تازه 16 سال خود را تمام کرد و وارد 17 سال شدند. اما آن ها با این سن آرایش غلیظی می کنند و ناخن های مصنوعی می کارند.

تصاویر سارا و نیکا در اینستاگرام

سارا فرقانی

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و بازیگر هستند.هر دو دانش آموز پایه دبیرستان در کشور سوئد می باشند که از نوزادی بازیگری را تجربه کردند ,و حالا فقط در سری سریال مرکز بازی می کنند. کار تازهشان در حال پخش است.

به بهانه تصاویر تازه سارا و نیکا فرقانی درباره آنها بیشتر صحبت می کنیم. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بوده و به مدت 15 سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به خاطر آسیبی که در فوتبال برایش رخ داد این ورزش را کنار گذاشت.

سارا و نیکا در حال حاضر به همراه خانوده در شهر اوپسالا، کشور سوئد زندگی می کنند.آنها در خانواده پنج نفره زندگی می کنند و یک برادر کوچک دارند.

دوقلوهای مرکز و مادرشان

عده ای دوست داشتند که بدانند این دو دختر کوچولو چطور با گروه آشنا و به جمع بازیگران سریال اضافه شدند. سارا و نیکا از هشت ماهگی بازیگری خود را شروع کردند و چون دوقلو های زیبا و شیرینی بودند جلوی دوربین آقای جودی برای سریال دوباره زندگی رفتند.

سارا و نیکا، کودکی شان را در مرکز پشت سر گذاشتند. شاید به همین علت است که در پشت صحنه کار، زندگی می کنند. آنها از همان روز اول ریما رامین فر و محسن تنابنده را بابا و مامان خطاب کرده و با این کارشان فاصله ها را کم کردند. آنها نور چشمی های مرکز بودند و همه هر کاری را انجام می دهند که به دوقلوها خوش بگذرد. بعد از فراز و فرودهایی که برای حضورشان در مرکز 4 وجود داشت، سارا و نیکا باز هم به این مجموعه اضافه شدند. اما در فصل آخر حضور نداشتند.

منبع: رکنا
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1806

به "آرایش جنجالی سارا و نیکا ! ، تبدیل از دخترانه به زنانه !" امتیاز دهید

1 کاربر به "آرایش جنجالی سارا و نیکا ! ، تبدیل از دخترانه به زنانه !" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرایش جنجالی سارا و نیکا ! ، تبدیل از دخترانه به زنانه !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید