آغاسی: با پیروزی مقابل استرالیا اعتماد به نفس ما بالا رفت

به گزارش مینی ست، مدافع تیم فوتبال امید ایران می گوید که اعتماد به نفس بازیکنان این تیم با پیروزی مقابل استرالیا بالا رفته است، اما آنها با این پیروزی مغرور نمی شوند.

آغاسی: با پیروزی مقابل استرالیا اعتماد به نفس ما بالا رفت

به گزارش مینی ست و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، عارف آغاسى که زننده گل دوم تیم امید در دیدار محبت آمیز با استرالیا بود در مورد صحنه گل گفت: متأسفانه بازى پخش نشد، اما در صحنه اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم، توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده لو که روى دروازه ارسال شد، با ضربه سر توانستم توپ را به گوشه دروازه استرالیا برسانم.

وی اضافه نمود: این گل حاصل زحمات بچه ها بود همچنین کادر فنى روى استفاده درست از ارسال ها و ضربات ایستگاهى در تمرینات تأکید داشت. خدا را شکر که توانستیم به بهترین شکل نتیجه کوشش مان را بگیریم.

آغاسى عنوان نمود: مى دانستیم استرالیا قدرتمند و منظم بازى می نماید. خصوصاً بچه هاى خط دفاعى به خوبى می دانستند فشار زیادى را تحمل می کنیم و بازى هاى حریف را دیده بودیم. فکر می کنم تمرکز خوبى داشتیم و کوشش کردیم به حریف موقعیت ندهیم. در نیمه دوم به جز صحنه پنالتى حریف ما هیچ فرصتى نداشت. همه بچه ها با غیرت و یکدلى بازى کردند که این نتیجه به دست آمد. به نظر من از جهت روانی خیلى به این پیروزى احتیاج داشتیم و اعتماد به نفس بچه ها بالا رفت. البته می دانیم هنوز اتفاقی نیافتاده و مغرور نمی شویم، اما امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و بچه ها شایستگی خودشان را به خوبی نشان بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 479

به "آغاسی: با پیروزی مقابل استرالیا اعتماد به نفس ما بالا رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاسی: با پیروزی مقابل استرالیا اعتماد به نفس ما بالا رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید