اعتراض پیکان به استقلال: دست از فضاسازی رسانه ای بردارید

به گزارش مینی ست، تهران (پانا) - باشگاه پیکان نسبت به داوری ملاقات تیمش برابر استقلال اعتراض کرد.

اعتراض پیکان به استقلال: دست از فضاسازی رسانه ای بردارید

باشگاه پیکان با انتشار ویدئوی کارشناسی داوری ملاقات با استقلال در صفحه رسمی خود با طعنه به مسئولان باشگاه رقیب نوشت.

تمام شد؟ این هم نظر قاطع کارشناسان داوری؛ متوجه شدید که اخراج بازیکن تان درست بوده است؟ پس لطفا دست از فضاسازی رسانه ای برای لوث کردن عملکرد فوق العاده پیکان در برابر چشمان 20 هزار تماشاگر حاضر در استادیوم آزادی و فرافکنی بردارید.

همگان دیدند که جوانان پیکان چطور صدرنشین لیگ برتر را در استادیوم پیر مرکز مقهور تاکتیک تیمی و توانایی های فردی خود کردند. صد حیف که ارکان باشگاه بزرگ و پرهوادار فوتبال به جای کوشش برای پوشش ضعف ها، بار دیگر توهم توطئه شان را عیان و با فرار رو به جلو راه رسیدن به موفقیت را بیرون از مستطیل سبز جست و جو کردند.

برای هیچ هوادار فوتبالی قابل قبول نیست که دو تیم مطرح و قدیمی فوتبال ایران با فشار روی قشر مظلوم داوری سعی دارند راه را برای موفقیت شان هموار نمایند وصد البته که نگرانیم قبل و بعد از بازی آینده مان با تیم دوم جدول هم شاهد رفتارهای مشابهی باشیم.

به راستی که مظلوم، شما نیستید؛ مظلوم پیکان و امثالهم هستند که با کمترین هزینه و با بها دادن به جوانان آینده فوتبال را می سازند اما محکوم به فنا شدن زیر فشار سنگینی می شوند که شما مسبب آن هستید.

ما همچنان ایستاده ایم و به راهمان ادامه می دهیم؛ بازهم برای معرفی استعدادهای جوان به فوتبال کوشش می کنیم و به رسالت اخلاقمدارانه خود پایبندیم

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2005

به "اعتراض پیکان به استقلال: دست از فضاسازی رسانه ای بردارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض پیکان به استقلال: دست از فضاسازی رسانه ای بردارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید