بانک های ورشکسته ایتالیایی برای همکاری با ایران احیا می گردد

به گزارش مینی ست، احمد پورفلاح رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا با بیان اینکه در ایتالیا بانک هایی داریم که وابستگی زیادی به دلار ندارند، گفت: در ایتالیا این تصمیم گرفته شده است که این بانک ها و حتی بانک های ورشکسته را تنها برای همکاری با ایران با یورو کار نمایند.

بانک های ورشکسته ایتالیایی برای همکاری با ایران احیا می گردد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تجارت نیوز، وی با بیان اینکه این بانک های ورشکسته ایتالیای ممکن است در گذشته روابط دلاری نیز داشته باشند، گفت: با مدیران سیستم بانکی ایتالیا صحبت و توافق شده است که چند بانک را احیا نمایند و فعالیتشان نیز با یورو باشد تا بتوانند با ایران همکاری داشته باشند.

رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا ادامه داد: در شرایط فعلی و با وجود تحریم های آمریکا علیه کشورمان، بعضی از بانک های درجه 3 و 2 ایتالیایی پنجره خود را به روی ایران نبستهاند و باکشورمان کار می نمایند، اما در بعضی از موارد نیز برای نقل و انتقال پول از صرافی ها استفاده می گردد.

وی اضافه کرد: در ایتالیا به جای همکاری با شرکت های بزرگ که با دلار نیز کار مینمایند و (برای همکاری با ایران) نگران آینده خود هستند، بهتر است با شرکتهای کوچک و متوسط همکاری داشته باشیم که در بازار دلار نیستند و با ارزهای دیگری مانند یورو میگردد با آنها همکاری داشت.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 507

به "بانک های ورشکسته ایتالیایی برای همکاری با ایران احیا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک های ورشکسته ایتالیایی برای همکاری با ایران احیا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید