اخبار اقتصادی

انهدام چند شرکت هرمی فعال در کشور

خبرگزاری خبرنگاران- معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا در پی انهدام چند شرکت هرمی فعال در بعضی استان های کشور، درخصوص فعالیت غیرقانونی شرکت های هرمی هشدار داد.

6 بهمن 1399

مذاکرات نظامی آمریکا و ژاپن به تعویق افتاد

ژاپن و آمریکا روز پنجشنبه توافق کردند تا مذاکره در مورد تعیین نهایی سهم ژاپن از هزینه های استقرار نیروهای آمریکایی در این کشور را تا پایان سال 2020 میلادی به تعویق بیاندازند.

5 بهمن 1399

صفر تا صد شرایط فرزند خواندگی بچه ها یتیم کمیته امداد

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) به بیان توضیحاتی در خصوص شرایط قبول کردن یک کودک یتیم به عنوان فرزند معنوی پرداخت.

5 بهمن 1399

تسهیلات حوزه صادرات جوابگوی نیاز مالی صادرکنندگان نیست

رئیس اتاق کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان ازنظر پرداخت تسهیلات بانکی در ردیف آخر شبکه بانکی کشور قرار گرفته است، گفت: در سال 98 فقط نیم درصد تسهیلات استان مربوط به بانک توسعه صادرات بود و امسال این عدد به یک درصد رسیده که با توجه به حجم صادرات بالا...

2 بهمن 1399

جیئیسیاف و یونسکو توافقنامه همکاری امضا کردند

مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی ئی سی اف) و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

27 دی 1399

همه آنچه درباره قانون جدید چک باید بدانید، نحوه کشیدن و دریافت چک چه تغییری کرد؟

طبق قانون جدید، بانک مرکزی مقدمات تغییر در صدور و دریافت چک را فراهم کرد که براساس آن از 20 دی ماه دیگر امکان صدور چک در وجه حامل وجود ندارد، ضمن آنکه تمامی اطلاعات باید در سامانه صیاد هم ثبت گردد.

19 دی 1399

نگاه تقلیل&zwnjگرایانه به نهاد شوراها در حال تحقق است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، با انتقاد از لایحه تمرکزگرایانه دولتی که شعار باور به تقویت نهادهای مدنی می دهد و مصوبه اخیر مجلس مبنی بر کاهش اختیارات شوراهای شهر گفت امروز به جای اینکه صدای شوراها در نظام تصمیم گیری شنیده...

17 دی 1399

خبرنگاران حمایت از صادرکنندگان مشتقات نفتی مهم&zwnjترین تکلیف مدیران است

بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان گفت: حمایت از صادرکنندگان و تولیدکنندگان مشتقات نفتی به عنوان مدافعان مالی کشور در شرایط تحریم ها و به عنوان یکی از مهم ترین تکالیف مدیران، باید در دستورکار قرار گیرد.

16 دی 1399

روسیه: افت و خیز تقاضای نفت را پشت سر گذاشتیم

روسیه اعلام نمود که ممکن است زمان اوج و افول تقاضای نفت به سرانجام خود رسیده باشد.

16 دی 1399

خبرنگاران 50 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به معلولان مازندران پرداخت شد

ساری - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت که 50 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال سال جاری به یکهزار و 500 نفر از معلولان زیر پوششی این نهاد در استان پرداخت شده است.

14 دی 1399

مخالف ورود خاک های معدنی به قم هستیم

خبرنگاران/قم مدیرکل حفاظت محیط زیست قم با اشاره به درخواست برخی واحدهای صنعتی برای استخراج سرب از خاک های معدنی، تأکید کرد: ما به شدت با این اقدام مخالف هستیم، زیرا این فرآیند، پسماندهای صنعتی بسیار خطرناکی از خود به جا می گذارد که می تواند سرنوشت تلخی...

14 دی 1399

پارک ملی دنا بصورت برخط و آنلاین پایش می گردد

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: با تاکید استاندار محترم و همکاری ایشان بخشی از پروژه حفاظت هوشمند پارک ملی دنا با همکاری دانشگاه یاسوج وارد فاز اجرایی شد. یکی ازتهدیدهای بالقوه و جدی آتش سوزی ها ست که قرار است برخط و آنلاین بصورت آزمایشی...

12 دی 1399

شورای عالی امنیت ملی تکلیف هزاران کانتینر احتکاری را روشن کرد، سازمان اموال تملیکی برای ساماندهی 19هزار کانتینر متروکه اقدام می کند؟

بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی، مهلت توقف کالاهای وارده به کلیۀ مبادی ورودی کشور، اعم از سرزمین اصلی یا مناطق آزاد و ویژۀ اقتصادی (که به منظور ورود به سرزمین اصلی یا مصرف در مناطق مزبور وارد می شود) دو ماه تعیین شده است.

11 دی 1399

آثار سوء کووید 19 بر خدمات جاری سلامت به ویژه در خدمات افراد مبتلا به HIV

تهران (پانا) -رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به آثار سوء کووید 19 بر خدمات جاری سلامت به ویژه در خدمات افراد HIV گفت یکی از تبعات مالی کووید19 بر روی HIV کاهش ذخایر تشخیصی و دارویی در کشور به خصوص کشورهای فقیر است.

8 دی 1399

بازار مسکن یک پله دیگر افت کرد

آنالیز ها از کاهش تا 11 درصدی قیمتهای پیشنهادی فروش مسکن شهر تهران در هفته اول آذرماه نسبت به هفته آخر آبان حکایت دارد.

8 دی 1399

ایتالیا میخواهد خدمات شرکت هوآوی را محدود کند

دولت ایتالیا اظهار داشت که به احتمال زیاد از سهام شرکت هوآوی در بخش تامین تجهیزات 5G کاسته و به دو شرکت اریکسون و نوکیا افزوده خواهد شد.

7 دی 1399

حذف رانت ها و ایجاد شفافیت؛ دو راه حل تأمین و توزیع نهاده ها در کوتاه مدت

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در جدیدترین گزارش خود با عنوان تحلیل چالش های توزیع و تأمین خوراک مرغداری های کشور به شرایط صنعت طیور، تامین نهاده های دامی و اهمیت راهبردی این صنعت در امنیت غذایی کشور پرداخته است.

5 دی 1399

خبرنگاران کتاب تحریم های تحمیلی بر ایران و تاثیرات آن در فرانسه منتشر شد

تهران- خبرنگاران- کتاب تحریم های تحمیلی بر ایران و تاثیرات آن، به قلم آلکساندر اوستین توسط انتشارات آرماتان در فرانسه منتشر شد.

4 دی 1399

چنگیز جلیلوند تا آخرین روزهای ابتلاء به کرونا دوبله می کرد

منوچهر زنده دل، چنگیز جلیلوند را هنرمندی باروحیه، سرزنده و دقیق و حساس نسبت به کار توصیف می نماید و یادآور می گردد که همین چند ماه قبل در دوبله یک فیلم سینمایی افتخار همکاری با او را داشته است.

2 دی 1399

بانک مرکزی، ضرورت ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد

https://eco.shafaqna.com/wp-content/uploads/2020/11/چک.mp4

29 آذر 1399
تعداد: (368)