اخبار اقتصادی

هشدار ظریف به مقامات آمریکایی، سفیر سوئیس به وزارت خارجه احضار شد

وزیر امور خارجه کشورمان تهدیدات غیرقانونی و خطرناک آمریکا را نوعی دزدی دریایی و خطری بزرگ برای امنیت بین المللی دانست.

22 تیر 1399

رقم حقوق نمایندگان مجلس بالاخره اعلام شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی از بعد نظارتی، 3 هزار و 85 سوال از دولت پرسیدند که از این تعداد در 461 مورد در کمیسیون ها از پاسخ های وزیر قانع نشدند.

21 تیر 1399

راه اندازی شهرک استارت آپی کشاورزی

مجری پروژه راه اندازی کسب و کار های نوپا در بخش کشاورزی از راه اندازی شهرک استارت آپی بخش کشاورزی خبرداد.

18 تیر 1399

لیگ برتر بمب بیولوژیکی است!

دکتر مهرزاد خلیلیان، رئیس ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با تأکید بر اینکه اولویت نخست ورزش کشور، سلامت ورزشکاران است، گفت: کارشناسان بهداشتی فعال در حوزه ورزش پیش بینی کردند که ادامه برگزاری مسابقات فوتبال مانند انفجار یک بمب بیولوژیک است.

18 تیر 1399

کرونا در اروپا، از تاثیرات مخرب بر اقتصاد ایتالیا تا بی میلی شهروندان آلمانی به سفر

در حالی که کشورهای اروپایی در آستانه تعطیلات تابستان محدودیت های کرونایی را به تدریج کاهش می دهند، اما نتیجه یک آنالیز از بی میلی شهروندان آلمانی به رفتن به سفر در دوران کرونا خبر می دهد.

17 تیر 1399

دموکرات ها ترجیح می دهند این خانم معاون بایدن گردد، عکس

ایسنا نوشت: یک نظرسنجی جدید نشان داد، سناتور الیزابت وارن ترجیح اول رای دهندگان دموکرات برای معاونت جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

12 تیر 1399

خبرنگاران حق مسکن کارگران 200 هزارتومان افزایش می یابد

تهران- خبرنگاران- معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور گفت: با پیگیری های این سازمان، مقرر شد حداقل مزد کارگری 5 درصد و حق مسکن کارگران نیز 200 هزارتومان افزایش یابد که این موضوع باید به تصویب هیات وزیران برسد.

11 تیر 1399

پرویز شهبازی هم به اکران آنلاین فیلمش راضی شد

پس از اکران فیلم خروج در قالب سینمای آنلاین که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها جهت تازه ای را در نمایش فیلم های سینمایی ایجاد نموده است، طلا به کارگردانی پرویز شهبازی دومین فیلمی است که این جهت را ادامه می دهد.

10 تیر 1399

خبرنگاران برنامه ای برای تئاتر بعد از کرونا وجود ندارد

تهران- خبرنگاران- رئیس انجمن صنفی تماشاخانه های خصوصی ایران گفت: هیچ برنامه ای برای سالن ها و گروه های نمایشی پس از گذر از بحران کرونا نداریم.

9 تیر 1399

آمار مرگبار کرونا در آمریکا بدتر از زمان جنگ

براساس آخرین آمار اعلام شده، شمار جان باختگان ناشی از کووید-19 در ایالات متحده از تعداد آمریکایی های کشته شده در جنگ 16 ساله ویتنام پیشی گرفته و این در شرایطی است که بسیاری از ایالت های این کشور خود را برای بازگشایی کسب وکار آماده می نمایند.

8 تیر 1399

چین، استرالیا را تهدید کرد

فارس نوشت: سفیر چین در استرالیا این کشور را به خاطر شبهه افکنی در زمینه شفافیت پکن درخصوص گزارش نحوه شیوع ویروس کرونا، تلویحاً تهدید به اعمال تحریم کرد.

6 تیر 1399

تاثیر اینستاگرام بر فیزیک زنان ایرانی

یافته های یک تحقیق نشان می دهد، افزایش استفاده از اینستاگرام با افزایش تمایل و اقدام زنان با کنترل وزن همراه است. علاوه بر آن افزایش استفاده از اینستاگرام با افزایش تمایل به آرایش و نیز مصرف لوازم آرایشی همبستگی دارند. این همبستگی بین رفتار اینستاگرامی...

6 تیر 1399

محل ساخت واحدهای 35 متری در تهران تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، این روزها بازار مسکن تشنه فراوری و افزایش ساخت وساز است به طوری که از هر برنامه ای برای بهبود شرایط این بازار استقبال می نماید. یکی از این برنامه ها طرح عجیب درباره ساخت واحدهای کوچک متراژ توسط شهرداری است که در این خصوص وزارت راه...

5 تیر 1399

دولت به کارگران فصلی و روزمزد یارانه دهد

به گزارش خبرنگاران، فتح الله بیات یک مقام مسئول کارگری درخصوص حمایت از کارگران فصلی و روزمزد در دوران کرونا اظهارکرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا قبل از عید و درگیر شدن بسیاری از کسب و کارها، کارگران روزمزد هم دچار مشکل شدند و بسیاری از آنها شغل خود را...

4 تیر 1399

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری در پوشش جمع آوری یاری های مردمی

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس ناجا از شهروندان خواست مراقب کلاهبرداری در پوشش جمع آوری یاری های مردمی باشند.

3 تیر 1399

لیگ بسکتبال تعطیل شد، اما حاشیه هایش نه!

در حالی که فدراسیون بسکتبال پس از کش و قوس های فراوان بازی های سوپر لیگ را بدون معرفی قهرمان تعطیل بیان کرد، این موضوع از جنبه های مختلف اعتراض تیم ها را به همراه داشته تا همچنان شاهد ادامه داشتن حواشی لیگ باشیم.

3 تیر 1399

دلسردی اتحادیه اروپا از مواضع انگلیس در مذاکرات پسابرگزیت

مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در مذاکرات پسا برگزیت بعد از دور دوم مذاکرات در این باره که اخیرا برگزار گردید، درباره مواضع لندن ابراز دلسردی و نگرانی کرد.

31 خرداد 1399

خبرنگاران متلاشی شدن یک باند آدم ربایی در سردشت

مهاباد- خبرنگاران- فرمانده انتظامی سردشت گفت: یک باند آدم ربایی طی کمتر از 24 ساعت با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان متلاشی شد.

29 خرداد 1399

نوسازی ناوگان جاده ای با کامیونهای دست دوم!

یک کارشناس صنعت خودرو از واردات کامیون های دست دوم با صرف هزینه 20 هزار میلیاردی اطلاع داد و گفت: با وجود کاهش تجارت خارجی در حوزه واردات و صادرات که سبب کاهش ظرفیت حمل بار و به تبع آن افت درآمد رانندگان شده، معین نیست چه استدلالی برای نوسازی ناوگان باری...

28 خرداد 1399

روز زمین پاک؛ روزی برای بها دادن به سرمایه های کره مادر

هر روز بی آنکه به جسم خسته و رنجورش فکر کنیم، بر پهنه مهربانیش راه می رویم، می دویم و به کار و زندگی مشغول هستیم. زمین، مادری مهربان است که عاشقانه فرزندان خود را دوست دارد و به آنان مهر می ورزد. با اینکه گاهی، مورد بی مهری و آزار آنان قرار می گیرد، ولی خم...

28 خرداد 1399
تعداد: (259)