تراویتسا: 5 سال است که می شنویم ماه آینده پولمان را می گیریم، قول هایی داده می شود ولی کسی روی حرفش نمی ایستد

به گزارش مینی ست، پاسور پیشین تیم شهرداری ارومیه گفت: من به شدت در مورد وصول طلب مان از تیم شهرداری ارومیه بدبین هستم چون باوجود تاکید رئیس فدراسیون والیبال ایران، هنوز هیچ تماسی با من، پدرم و یا وکیل ما گرفته نشده است.

تراویتسا: 5 سال است که می شنویم ماه آینده پولمان را می گیریم، قول هایی داده می شود ولی کسی روی حرفش نمی ایستد

به گزارش خبرنگاران، مسئولان شورای شهر ارومیه و تیم شهرداری این شهر برای استفاده از سهمیه میزبانی خود در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا، مجبور شدند فکری جدی برای تسویه حساب با کادر فنی و بازیکنان خارجی خود که از سال 2015 بر گردن این مجموعه است، بیندیشند. این تدابیر که هنوز در حد حرف به جای مانده در دقیقه 90 و پس از تهدیدها و اولتیماتوم های نه چندان مسئولانه فدراسیون به تصویب رسیده است.

دراگان تراویتسا، پاسور پیشین تیم شهرداری ارومیه و تیم ملی والیبال ایتالیا به شدت در مورد وصول طلبش از باشگاه شهرداری ارومیه طی یک ماه آینده، بدبین است.

پاسور پیشین تیم شهرداری ارومیه در این مورد گفت: تیم شهرداری ارومیه برای اینکه بتواند میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا را برای خود محفوظ داشته باشد باید طلب ما را پرداخت کند. من به شدت در این مورد بدبین هستم چون باوجود تاکید رئیس فدراسیون والیبال ایران، هنوز هیچ تماسی با من، پدرم و یا وکیل ما گرفته نشده است.

دراگان تراویتسا ادامه داد: هنوز هیچ مذاکره ای آغاز نشده است. ما حدود 5 سال است که می شنویم ماه آینده پولمان را می گیریم. اغلب قول هایی داده می شود ولی کسی روی حرفش نمی ایستد. شاید آنها پول ما بدهند ولی تا امروز هیچ اقدام عملی انجام نشده تا نشان دهد اراده ای برای پرداخت آن وجود دارد.

تیم شهرداری ارومیه به دلیل تحریم های فدراسیون جهانی والیبال از سال 2018 از هر گونه فعالیت بین المللی محروم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1979

به "تراویتسا: 5 سال است که می شنویم ماه آینده پولمان را می گیریم، قول هایی داده می شود ولی کسی روی حرفش نمی ایستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراویتسا: 5 سال است که می شنویم ماه آینده پولمان را می گیریم، قول هایی داده می شود ولی کسی روی حرفش نمی ایستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید