تصاویر ، فضانوردان به مردم در قرنطینه اینگونه انگیزه می دهند

به گزارش مینی ست، فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی تصاویری از فعالیت های ورزشی خود در فضا منتشر کردند تا به افرادی که به دلیل کرونا ویروس در قرنطینه هستند، انگیزه بدهند.

تصاویر ، فضانوردان به مردم در قرنطینه اینگونه انگیزه می دهند

به گزارش خبرنگاران، ایسنا به نقل از دیلی میل نوشت: هم اکنون کرونا ویروس در اغلب کشورهای جهان شیوع پیدا کرده و سبب شده میلیاردها نفر از انسان ها در سراسر جهان در خانه بمانند.

این امر موجب شده مردم مجبور شوند برای انجام فعالیت های ورزشی و تناسب اندام خود راه های خلاقانه ای را به کار گیرند.

از آنجا که فضانوردان فعلی مستقر در فضا ماه هاست که در فضا و انزوا به سر می برند، به خوبی زمینی ها را درک می کنند و با انتشار تصاویر فعالیت های ورزشی خود به کمک آن ها آمده اند.

این فضانوردان ویدئویی از ورزش کردن خود بر فراز 250 مایلی زمین منتشر کردند.

در ایستگاه فضایی بین المللی تجهیزات ورزشی منحصر به فردی وجود دارد که می توان به وجود دمبل، یک تردمیل با طناب ورزشی و یک دوچرخه ثابت بدون صندلی و دسته اشاره کرد.

جسیکا میر تنها فضانورد زن فعلی مستقر در فضا در این ویدئو اظهار کرد، مطالعات نشان داده که ورزش نه تنها برای سلامتی جسم ضروری است، بلکه باید برای سلامتی روح نیز ورزش کرد.

در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان به کرونا ویروس مبتلا شده اند و میزان مرگ ومیر بر اثر بیماری کووید-19 از 55 هزار و 700 نفر تجاوز کرده است.

این ویروس سبب شده که حدود 20 درصد جمعیت جهان در خانه های خود بمانند.

طی این دوران که اغلب مردم اضطراب دارند، بسکمک از آن ها به دنبال راه هایی برای کاهش استرس خود هستند. به همین دلیل ورزش کردن را انتخاب کرده اند، ولی ورزش کردن در خانه دشواری های خاص خود را هم دارد.

جسیکا میر و تیم همکار او تصاویر ورزش کردن خود درون ایستگاه فضایی بین المللی را به اشتراک گذاشتند تا به مردم امید دهند.

ورزش کردن در فضا چالش های خاص خود را به همراه دارد ولی بدون ورزش کردن، فضانوردان تا 15 درصد از حجم عضلات خود را از دست می دهند.

این فضانوردان باید تمرینات قلبی و عروقی هم انجام دهند. این کار با استفاده از یک تردمیل کوچک یا دوچرخه ثابت انجام می شود. ولی طبیعتا این دستگاه ها با دستگاه هایی که در باشگاه ها می بینیم، متفاوت هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 892

به "تصاویر ، فضانوردان به مردم در قرنطینه اینگونه انگیزه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، فضانوردان به مردم در قرنطینه اینگونه انگیزه می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید