تصاویر و اسامی بهترین هتل های دنیا به انتخاب آقا و خانم اسمیت ، از یک هتل تاریخی تا بهترین اسپا

به گزارش مینی ست، جایزه بهترین هتل سال 2019 به هتلی در لیسبون پرتغال داده شد.

تصاویر و اسامی بهترین هتل های دنیا به انتخاب آقا و خانم اسمیت ، از یک هتل تاریخی تا بهترین اسپا

خبرنگاران - خانم و آقای اسمیت نام باشگاهی مسافرتی برای طرفداران اقامت در هتل است، این باشگاه علاوه بر خدمات مختلف از جمله معرفی اقامتگاه ها در سراسر جهان و امکان رزرو آنها، جایزه ای را بنیان گذاشته که هر ساله در آن بهترین هتل ها را انتخاب و معرفی می کند. در این مراسم علاوه بر بهترین هتل بهترین هتل ها از جنبه های مختلف مانند اسپا، شکل ظاهری و... هم معرفی می شوند.

این باشگاه در سال 2003 توسط یک زوج هتل گرد ایجاد شده است.

برنده جایزه بهترین هتل سال 2019 باشگاه خانم و آقای اسمیت، هتل کاسا فورتوناتو (Casa Fortunato) در لیسبون پایتخت کشور پرتغال است.

در توصیف چرایی انتخاب این هتل، جیمز و تامارا لوهان، بنیان گذاران باشگاه خانم و آقای اسمیت گفته اند که این بوتیک - هتل مفهوم واقعی بوتیک را دارد و یک خانه شهری، بی همتا و خانوادگی است. قیمت این هتل از 420 یورو برای 1 شب اقامت در اتاق دونفره شروع می شود.

در مراسم جایزه خانم و آقای اسمیت، هتل و اسپا ماسه ها به عنوان بهترین بوتیک هتل اقتصادی معرفی شد. این هتل در ایالات متحده آمریکا و در شهر ایندین ولز در ایالت کالیفرنیا است. قیمت اتاق 2 نفره این هتل برای یک شب از 125 دلار شروع می شود، سبک این هتل مراکشی است.

جایزه بهترین شکل ظاهری هم به هتل پالازو دنیل رسید که هتلی 150 ساله در جزیره پوگلیا ایتالیاست که دیوارهای آن به نقاشی و هنرهای ایتالیایی مزین شده است. قیمت اقامت در اتاق دو تخته این هتل از 253 یورو شروع می شود.

جایزه هتل با بهترین اسپا هم به هتل افوریا ریتریت Euphoria Retreat در یونان داده شد. این هتل مجموعه ای کامل از اسپای مدرن، سنتی یونانی و سنتی چینی دارد. قیمت اقامت در این هتل در یک اتاق دونفره برای یک شب 337 یورو است.

منبع: چمدان
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 637

به "تصاویر و اسامی بهترین هتل های دنیا به انتخاب آقا و خانم اسمیت ، از یک هتل تاریخی تا بهترین اسپا" امتیاز دهید

1 کاربر به "تصاویر و اسامی بهترین هتل های دنیا به انتخاب آقا و خانم اسمیت ، از یک هتل تاریخی تا بهترین اسپا" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر و اسامی بهترین هتل های دنیا به انتخاب آقا و خانم اسمیت ، از یک هتل تاریخی تا بهترین اسپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید