جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم

به گزارش مینی ست، علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس اعتقاد دارد که با همکاری مردم، می توان بر کرونا پیروز شد.

جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم

به گزارش مینی ست، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با شیوع ویروس کرونا در جهان، پویشی با عنوان زنجیره را بشکن برای ماندن مردم در خانه به راه انداخته است و در این باره با بازیکنان مطرح قاره کهن گفت وگو می کند.

سوژه امروز AFC برای پویش ذکرشده، علیرضا جهانبخش بود. وینگر ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس در این خصوص گفت: بهترین کاری که همه ما می توانیم انجام دهیم، این است که قدرتمند و هوشیار باشیم. من AFC را برای رهبری مقابله با بحران کرونا با راه اندازی پویش زنجیره را بشکن می ستایم.

وی درباره مقابله با این ویروس شرح داد: از همه خواهش می کنم که دستان خود را مرتب و کامل بشویند. این به ما ارتباط دارد که زنجیره را بشکنیم، جلوی ویروس برای گسترش را بگیریم و روی خانواده و دوستان خود تأثیر بگذاریم.

لژیونر فوتبال ایران با اشاره به لزوم همکاری همه مردم گفت: بیایید در این موضوع خیلی مهم با هم متحد باشیم. گسترش کووید 19 فقط در شرایطی متوقف می شود که با یکدیگر همکاری و به وظیفه خود عمل کنیم. شک ندارم می توانیم بر این ویروس پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 881

به "جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش: می توانیم بر کرونا پیروز شویم و قوی تر از گذشته برگردیم، باید قدرتمند و هوشیار باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید