دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد

به گزارش مینی ست، تسنیم نوشت: با پیگیری دیوان محاسبات کشور، دریافت مبالغی تحت عنوان حق اشتراک تلفن ثابت مشغول بکار که از سال 1398 اعمال می شد، از قبوض مشترکین حذف شد.

دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد

محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، ضمن اعلام موضوع حذف مبلغ حق اشتراک ماهانه از کلیۀ قبض های تلفن ثابت مشترکان شرکت مخابرات ایران گفت: مبلغ حق اشتراک مشترکان تلفن ثابت دایر از هفت هزار تا بیست هزار ریال بود که بعد از مصوبۀ مجمع شرکت مخابرات، دریافت آن از مشترکان متوقف شد، این اتفاق از خرداد ماه امسال اجرایی شد، اما تصمیمش پیش از ابلاغ نظر دیوان در مجمع عمومی منتهی به اسفند سال گذشتۀ مخابرات گرفته شده بود.

بیدخام درخصوص این که دیوان در ابلاغ خود عنوان نموده است که مبالغ دریافتی گذشته نیز باید به مشترکان بازگردانده گردد، این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد، توضیح داد: امکان برگشت این وجوه به مشترکان را به صورت حقوقی کارشناسی وبررسی خواهیم کرد.

مدیر کل ارتباطات شرکت مخابرات در رابطه با امکان تسویه این مبلغ از محل کسر هزینۀ پرداختی مشترکان نیز مطرح نمود: این کار شدنی است. البته اکنون همانطور که گفتم طبق مصوبۀ مجمع شرکت مخابرات از خرداد مبالغی تحت عنوان مورد اشاره از مردم دریافت نمی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1402 بروزرسانی: 14 مرداد 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2233

به "دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید