ساعت کار مترو و اتوبوس افزایش یافت

به گزارش مینی ست، مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افزایش ساعات سرویس دهی مترو و اتوبوس از روز شنبه تا ساعات 22 خبر داد.

ساعت کار مترو و اتوبوس افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، شهریار افندی زاده با بیان این که از روز بیستم آبان ماه براساس اعلام ستاد ملی کرونا ساعت سرویس دهی مترو و اتوبوس تا ساعت 20 کاهش یافته بود گفت: از همان روز کارشناسان حوزه حمل و نقل به بررسی شرایط کاهش ساعات سرویس دهی پرداختند که متوجه شدیم بین ساعت شش و نیم تا هفت و نیم عصر شاهد پیک مسافر هستیم.

وی با بیان این که با اعمال محدودیت های جدید از روز شنبه در تهران مجددا بنا بر اعلام ستاد کرونا شاهد افزایش ساعات کار مترو و اتوبوسرانی خواهیم بود، گفت: بر این اساس از اول آذر همزمان با اعمال محدودیت ها ساعت سرویس دهی کلیه خطوط مترو و اتوبوس تا ساعت 22 خواهد بود. یعنی آخرین اعزام از تمامی ایستگاه ها ساعت 22 خواهد بود.

مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که در سه روز باقیمانده (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) ساعت کار مترو و اتوبوس چگونه خواهد بود گفت: ستاد کرونا اعلام کرده که از روز شنبه ساعت سرویس دهی به 22 افزایش یابد و تا آن زمان حرکت آخر قطار و اتوبوس از ایستگاه مبدا ساعت 20 خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1283

به "ساعت کار مترو و اتوبوس افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار مترو و اتوبوس افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید