فعلا خودرو نخرید

به گزارش مینی ست، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: قیمت هایی که اکنون در فضای مجازی وجود دارد ساختگی بوده و دلالان نرخ ها را مشخص می نمایند.

فعلا خودرو نخرید

نعمت الله کاشانی نسب، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در تبادل نظر با باشگاه خبرنگاران گفت: تقریبا یک ماه است که تمام نمایشگاه داران خودرو و مراکز تعویض پلاک تعطیل هستند و هیچ خرید و فروشی صورت نمی گیرد. تا زمانی که معاملات صورت نگیرد نمی توانیم قیمتی برای خودرو اعلام کنیم و تا زمان بازگشایی مغازه ها باید صبر کنیم.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قیمت خودرو در فضای مجازی چگونه معین و اعلام می گردد، بیان نمود: قیمت هایی که اکنون در فضای مجازی وجود دارد ساختگی بوده و دلالان نرخ آن را معین می نمایند. مردم اگر قصد خرید خودرو دارند تا زمان بازگشایی مغازه ها باید صبر نمایند تا معاملات صورت گیرد و قیمت ها منطقی و واقعی گردد.

کاشانی نسب درخصوص آینده قیمت خودرو تشریح کرد: معین نیست که قیمت ها چه روندی داشته باشند، اصولا میزان عرضه، نرخ دلار و انجام معاملات در قیمت یک خودرو معین نماینده است. اکنون آخرین قیمت هایی که وجود دارد همان قیمتی است که قبل از تعطیلات معامله شد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران با شرح مثالی درخصوص واقعی نبودن قیمت خودرو در فضای مجازی، گفت:مدتی است که در فضای مجازی نرخ خودرو روزی دو مرتبه در سایت ها تغییر می نماید، در حالی که بازار تعطیل است و خرید و فروشی وجود ندارد که بخواهد مبنای جدیدی برای قیمت گذاری به دست بیاید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1596

به "فعلا خودرو نخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا خودرو نخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید