مدعی حضور در فینال بودیم، از تصمیم فدراسیون کاراته حمایت می کنیم

به گزارش مینی ست، سید حسن علوی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: فدراسیون کاراته و سازمان لیگ با تمام مسائل و مسائل مختلف برنامه ریزی خوبی برای برگزاری مسابقات داشتند و شاهد رقابتهایی قانونمند بودیم که تنها به دلیل شیوع ویروس کرونا که کل جهان و زندگی مردم را تخت تأثیر قرار داده پیروز به برگزاری هفته پایانی نشدند.

مدعی حضور در فینال بودیم، از تصمیم فدراسیون کاراته حمایت می کنیم

وی اضافه کرد: شرایط به نحوی پیش رفت که برگزاری مسابقات هفته نهایی واقعاً امکان پذیر نبود و تصمیم فدراسیون قطعاً کارشناسانه و با طبق شرایط موجود انجام شد. ولی اظهار نظر مسئولان تیم پاس جای تعجب داشت.

علوی ادامه داد: تیم پاس باید قبل از حضور در فینال باید با تیم ما بازی می کرد و آنها با وجود اطلاع از قدرت تیم ما خود را از پیش برنده دانسته و حق حضور در بازی فینال را برای خود قائل شدند، جای تعجب دارد و متأسفانه بدون در نظر دریافت زحمات مسئولان سازمان لیگ، همه چیز را زیر سوال برده و معلوم نیست خستگی چه چیزی بر تنشان باقی مانده است.

سرپرست تیم پاس اضافه کرد: نگاهی به نتایج تیم ها در دو بخش کاتا و کومیته تا قبل از شیوع کرونا گویای همه چیز است. ضمن اینکه باید به عدم حضور تیم آذربایجان به عنوان یک خوش شانسی برای آنها اشاره کنیم. شک نکنید اگر ملاقات ما مقابل پاس برگزار می گردد، این تیم آوای رزم بود که به ملاقات نهایی راه پیدا می کرد.

وی با بیان اینکه از کارشناسان درخواست آنالیز دقیق موضوع را دارم گفت: لطفاً عملکرد نفرات تیم ما و پاس را به دقت آنالیز کنید تا معین گردد شانس چه تیمی برای حضور در فینال بیشتر بود و باید تشکر کنم از اعضای تیم پوریا مرادی، علی مسکینی، سورنا مرادی، میلاد افشانی، لی کره جنوبی، علی رحیمی، نیما مرادی، محسن برخورداری، نوید عبدالملکی، مازیار لارجانی، محمد حسین محمدی فر، مهدی خدابخشی، مین سو در کومیته، آکام خندانی، دیار محمدی، اشکان رحیمی، مهدی کیانی و محمد امینی در کاتا، سرمربی تیم استاد مجید صافی، نادر جنت، حمید رضا فرهادی و اسو عطاپور به عنوان اعضای کادر فنی که عالی بودند.

علوی در خاتمه گفت: دانشگاه آزاد در عمل و هر گونه آنالیز تیم برتر معرفی گشت، پاس خوش اقبال بود که روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد. تیم ما و رعد پدافند هم دست خالی نماندیم و بد اقبالی ما بیشتر بود. در کل ورزش جای بایدها، نبایدها، شدن ها و نشدن ها هست و زیبایی هم در همین موارد هست. قصد بی احترامی به هیچ تیمی را نداشته وظیفه خود دانستیم از حق تیم آوای رزم در هفتمین سال حضور خود دفاع کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1048

به "مدعی حضور در فینال بودیم، از تصمیم فدراسیون کاراته حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدعی حضور در فینال بودیم، از تصمیم فدراسیون کاراته حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید